Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gondolkoztatok már azon hogy...

Gondolkoztatok már azon hogy jobb lenne ha meg sem születettek volna?

Figyelt kérdés

Hogy feleslegesek vagytok?

És értelmetlen nehézkes magányos cirkálás az életetek.


2012. aug. 12. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
ennek mi köze a témához???
2012. aug. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mókusgyilkos ***** válasza:
hát nem. hát bakker találj benne értelmet fogj 1 csajt/pasit v 1 melót aminek értelme is van v bármit nem nagy kaland.
2012. aug. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
szerintem felesleges élni azért élsz hogy egyszer majd meghalj, értelmetlen az egész...
2012. aug. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem érdemes rajta sokat gondolni, mert így van és kész, nem tudsz rajta változtatni. Értelmetlen az életünk fölöslegesek vagyunk, társas magányban élünk. De szerintem ebből kell megpróbálni kihozni a maximumot. Sokáig (kb 18-23 éves koromig) elég sötéten láttam ezt a dolgot , a kapcsolataim is mind tönkrementek ez alatt az idő alatt amit nem is csodálo, mert ha mindig arra gondolsz, hogy bármit teszel az értelmetlen akkor az is lesz. Amiót úgy állok hozzá a dolgokhoz, hogy mindegy, hogy milyenek, vagy, hgy van-e értelmük a maximumot akarom belőlük kihozni azóta boldog vagyok.


26/F

2012. aug. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem.


Van köze a témához, nagyon is..

2012. aug. 12. 11:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Ohh, napi szinten gondolok erre :(
2012. aug. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondoltam már rá.
2012. aug. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!