Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Te mit tartasz a legnagyobb...

Te mit tartasz a legnagyobb "bűnnek"?

Figyelt kérdés

Nem igazán vallásilag.

Arra vagyok kíváncsi hogy mit tartotok az emberi lény legrosszabb tulajdonságainak és abból eredő tetteinek.

Példaképpen én azt tekintem ennek ha rosszat tesznek annak akit a jó szándék vezérelt.Ez valahol a kihasználás és árulás keveréke.

Nincs olyan hogy jó válasz szerintem,csak a véleményekre vagyok kíváncsi.


2012. szept. 18. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
A kétszínűséget. Mikor valaki csak úgy kedvtelésből kavarja a szart, és utána ráadásul jól is jön ki belőle.
2012. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 halibel ***** válasza:

Én semmilyen önzést,árulást,kétszínűséget nem tartok bűnnek.


A legnagyobb bűn a HANG megsértése. Komolyzenéről beszélek. Ha nincs lelke a hangnak, amit leütsz a zongorán, vagy ha lelketlen vagy a hegedű hangjával. A hangban legyen LÉLEK. És ezt neked kell megadnod.

2012. szept. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A gyávaságot, gyengeséget, áldozatmentalitást. Ha képes lenne mindenki kiállni önmagáért, ezerszer szebb lehetne a világ.
2012. szept. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is azt utálom a legjobban, ha egy jó akaratú embert átvágnak és kihasználnak.
2012. szept. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Érdekes válaszok,jöjjenek még.
2012. szept. 19. 19:51
 6/9 anonim ***** válasza:

kétszínűség, nincs gusztustalanabb dolog annál amikor valaki megalázza a másikat vagy visszaél a hatalmával szánalmas...

az is felbosszant amikor valaki nevet a másik nyomorúságán, sajnos ismerek pár embert akikbe pl semmi empátia nem szorult és képesek egy tolószékest kinevetni igaz máshoz nem is értenek tehát agyilag is ott vannak de akkor is

2012. szept. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az Önzőséget. Amikor az ember csak a saját érdekeit képes nézni, csak neki legyen jó, mindegy ha mindenki más tönkremegy, meghal... képes akár hazudni,lopni,csalni, átverni embereket mindent megtesz de neki jó legyen... Csak Ő.
2012. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak ennyit írok, Kérdező, remélem érteni fogod...

2 perc élvezet, 20 év terápia.

2012. szept. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kétszínűség, kihasználás, előítéletesség...
2012. szept. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!