Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tartasz életed legnagyobb...

Mit tartasz életed legnagyobb hibájának?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 19:17
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
92%
Hogy összejöttem a mostani párommal.
2010. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
89%

Azt, hogy 17 évesen rágyújtottam:(


41 L

2010. nov. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Hogy túl fiatalon elköteleztem magam. Ráértem volna 28-30 között családot alapítani, természetesen ugyanazzal, akivel jelenleg is vagyok. Csak jó lett volna még egy kicsivel több "szingliség".
2010. nov. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
72%
mert beteg vagyok
2010. nov. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Hogy egyetemre mentem, pontosabban egy semmirevaló szakra. Hogy középiskolában nem tanultam, és most ezt szívom 30 évesen. Kilátásom sincs normális munkahelyre, életre.
2010. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem harcoltam azért, hogy legyen gyerekkorom.
2010. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
75%
Hogy 17 évesen megmondtam egy srácnak, hogy szeretem, mert azt hittem, hogy ő is. Ő sosem mondta nekem viszonzásul... Életem legmegalázóbb lépése volt.
2010. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
77%

A nővéremmel való kapcsolatomat.Kiskorunkban nagyon sok gyerekcsínyünk volt.Én gyakran átestem a ló túlsó oldalára,pl. amikor beleharaptam fürdés közben a lábujjába,vagy amikor úgy beleharaptam a lapockájába,hogy véraláfutásos lett és nem merte elmondani a szüleinknek,vagy amikor megrágtam a apukám cigijét és nem mertem elmondani,hogy én voltam és mindkettőnket jól leszidtak ...

Ezek az akkor gyerekcsínynek tűnő dolgok úgy érzem nagy mértékben befolyásolták a kapcsolatunkat!

Igazából nagy gondok nem voltak,amíg nem lettem én is kamasz...de onnantól kezdve nagyon sokszor veszekedtünk,verekedtünk.És ami számomra a legszörnyűbb,hogy gyakran ék csináltam a feszkót.Olyan jeleneteink voltak,amikor ketten voltunk itthon,hogy csak na.Ajtócsapkodás,egymás fürdőszobába a sötétben való bezárása kulccsal,rugdosás,pofozkodás...

Már többször mondta azt is,hogy felejtsem el és hogy ő lesz az egyetlen ember,akire igazán számíthatok,ha majd egyszer elmennek a szüleink,de ne számítsak rájuk,mert nem fogom érdekelni azokért amiket tettem...És ez igaz,mármint,hogy rá számíthatok majd csak...

Nem tudom mennyire gondolja ezt komolyan,de igaza van,ez biztos.

Nem tudom,késő-e már,de próbálok változtatni a kapcsolatunkon.A legszörnyűbb az,hogy azt mondta,nekem kellene változtatni...Pedig én nem így érzem.Mind a kettőnknek lenne min változtatnia és én próbálkozok is...de olyan nehéz,amikor látom,érzem,hogy ő semlegesen reagál rá,mintha nem is változnék,nem próbálnám rendbe hozni a kapcsolatunkat.Márpedig egyedül nagyon nehéz,sőt szinte lehetetlen!

Hál'istennek az utóbbi 1 évben vannak egész jó időszakaink,amikor sokat beszélgetünk,filmet nézünk együtt,segítünk egymásnak.Persze az is fontos,hogy 1 éve egyetemista,tehát koleszos és csak hétvégente van itthon!


Nagyon remélem,hogy nem gondolta komolyan azt,hogy nem számíthatok majd rá és nem fogom érdekelni.Én mindent megpróbálok megtenni azért,hogy rendbe jöjjenek a dolgok.


Azt hiszem,ez életem nagy hibája,bár nem tudom mennyire csak az én hibám...

15/L (nővérem 19/L)

2010. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
91%
hamar elkezdtem csajozni.
2010. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
26%
Hogy elolvastam ezt a kérdést!
2010. nov. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!