Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Már többször álmodtam azt,...

Már többször álmodtam azt, hogy meghalok. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Volt olyan álmom, hogy egy autóval belehajtottunk egy tóba, én hátul ültem, mindenhol jött be a víz és tudtam, hogy nincs menekvés, meg fogok fulladni. Éreztem, hogy nem kapok levegőt, pánikoltam, de utána beletörődtem sorsomba és meghaltam.

Másik példa: megölt egy betörő. Hangokat hallottam a lakásból, kimentem és az előszobában a félhomályban többször leszúrt egy idegen sötét alak. Nagyon fájt, utána elgyengültem és meghaltam.

Több ilyen álmom volt már!

Néha a halál pillanatában elsötétül minden és olyan fényes csillagokat látok, mint a naprendszer. Csend van és nyugalom. Semmi ijesztő. Aztán felébredek.

Sose gondolok a halálra, nem szoktam a mindennapjaimban foglalkozni vele. Nem halt meg senkim. Mitől lehet ez? Nem bánt mostanában semmi, nem stresszelek.


2009. júl. 31. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ilyen is van velem...nem lehet alvászavarok?:O
2009. júl. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne menjetek tóközelbe kirándulni és szerelj fel 1 riasztót :)
2009. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Áamoskönyv szerint hosszú életed lesz! :)
2009. júl. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Olyan is volt, hogy felrobbantam :-D Komolyan! Kint voltam az utcán, körülöttem sok ember és mindenki pánikol, kiabálják, hogy "Jajj Istenem! Terroristák! Bomba!" És egyszercsak BUMM. Meghaltam.

Amúgy ezek nem ilyen rövid álmok, csak most a lényeget írom.

2009. júl. 31. 22:59
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem : nézz kevesebb krimit és horror filmet!!!


-----------------------


Amúgy az Álmoskönyv szerint

- halállal álmodni = hosszú életet jelent

- vízzel (zavaros) álmodni = betegség


Próbálj elalvás előtt valami békés, megnyugtató dologra, eseményre gondolni : napsütötte rét, csobogó kis patak, kellemes szellő, madárcsicsergés, távolban hegyek, boldogan sétálsz a magas fűben és virágokat szedsz...

2009. júl. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
+ fogsz halni
2009. júl. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy csomó olyan álmom ahol meghaltam. Lelőttek vagy(főleg)leszúrtak...

Nem lehet, hogy valami elől menekülsz, egy probléma elől, vagy félsz valamitől(nem attól, hogy megölnek)? Talán az álmaidban ezért kerülsz szorult helyzetbe. Old meg a problémát és eltűnnek a rémálmok.

Vagy lehet, hogy csak túl sok horrort nézel...

2009. júl. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mondjuk az milyen vélemény, hogy meg fogok halni? :-O

Nincsen több gondom, mint egy átlag embernek (anyagi dolgok, pasik :D, munkahely,... apróságok). Lehet, hogy tudatalattimban van valami, ami foglalkoztat? Régen néztem sok horrort, szerettem is őket, de ma már félek tőlük. Több mint egy éve nem néztem egyet sem.

Köszi a válaszokat, kíváncsi vagyok még véleményekre.

2009. júl. 31. 23:59
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
úgy tudom ha meghalsz álmodban az azt jelenti hogy új életet kezdesz - ha igaz.
2009. aug. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
olyan vélemény hogy mindenki meghal 1x
2009. aug. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!