Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Többször álmodtam már azt,...

Többször álmodtam már azt, hogy Londonban jártam. LEhet valami jelentése?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam még Londonban, nem is nagyon vágyok menni... Furcsa, hogy nagyon sokszor ott vagyok álmomban. S mintha ismerném a helyet, úgy járok-kelek.

Ha lenne rá lehetőségem biztos elmennék... De addig is lehet kezdeni ezzel valamit, lehet valami jelentése?

Nem vagyok elfogult az álomfejtéssel kapcsolatosan, de ez különösnek tűnik.


2011. okt. 21. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Életem során nagyon sokszor álmodtam hogy San Franciscoban élek,ott sétálok,a villamoson állok stb..Soha nem voltam nem hogy ott de még Amerikában sem..Valószínű hogy soha nem is fogok eljutni oda.

Mégis miért álmodjuk ezt?? Mert az álom sokszor a vágyainkat adja vissza.Az elképzelés az ismeretlen miatt,és a vágy hogy jó lenne ha így történne vagy ott lennénk.Nagyon nem sok értelme van..

2011. okt. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 éve azt álmodtam, hogy Londonban az oriáskeréken vagyok és az angol barátaimmal beszélgetek. Tisztán emlékszem az arcukra. Amúgy nem tudok angolul, álmomban pedig folyékonyan beszéltem.


Egy kis babona: :)

1855- i álmoskönyv szerint:

Angolországban lenni. Sok kiadásod lesz. Angol embert látni, s vele beszélni: kereskedésben szerencse kisér.

2011. okt. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
* óriáskeréken
2011. okt. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát, azért ha lenne lehetőségem biztos elmennék, de mint írtam, annyira különösebben nem vágyódok menni :)

De mindig jól érzem ott magam.

A jelentését illetően... kiadások mindig vannak, s most valóban lesz is több mint eddig :)

2011. okt. 21. 10:08
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi jelentősége nincs.

Én már voltam hulla-hulla lány, arab terrorista, bankrabló, időutazó is, ha nem magam voltam az álmomban általában férfi. (Pedig semmi esetre sem szeretnék férfi lenni, nekem elhiheted.) Voltam Egyiptomban fáraó, Angliában a 19-20. század elején hulla-hulla lány, dzsungelben, mint vadállat elől menekülő ember-préda, besúgó, akit a maffia megölet, csészealjak elől menekülő, földönkívüli kísérletekben egyáltalán nem önként résztvevő és tűzzel kapcsolatos mindenfajta katasztrófákban hamuvá foszló.

Volt visszatérő és folytatásos álmom is, mindenféle hellyel, nagyjából az életemben valami folytán ismert személyekkel.

2011. okt. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!