Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kérdésem túl rövid, magyarázat...

Kérdésem túl rövid, magyarázatom hosszú. Barátkoznál velem?

Figyelt kérdés
Szeretem a rózsaszínt és szeretem a színest. Imádom az olasz fagyit, szeretek vattacukrot és lufit vásárolni, meg kultúrhelyeken perecet enni. Megszállottja vagyok az evésnek, de rettegek a kajáktól. Gyakran sírok, ha boldog vagyok akkor is, sokat időzök lepkék és virágok társaságában, és a kakaót chilivel és fahéjjal iszom. Minden félétől félek, fontos számomra a testi kontaktus, ha a szívembe zártam valakit megérintem a ruháját, simogatom, odabújok, de ha mérges vagyok, nem kertelek egy gyülöllekkel lerendezni az egészet. Szeretek mezítláb menni homokban, fűben zivatar utáni langyos tócsákon. Szeretem a vért a szürrealizmust, az öltözetem bohém-romantikus, szeretem ha vizes a hajam és szeretek magában pirítóst enni, vagy mézet mustárral, szeretem kultúrát, városit és vidékit egyaránt, meg az almát megkenni nutellával, meg a hegyi levegőt, meg a morbid, vudus dolgokat, és nem egyszer lobbantottam lángra egy műanyag babát, vagy vertem széjjel valakit gondolatban, vagy kínoztam meg. Sokan mondják: édes vagyok mint a méz. Barátkoznál velem?
2009. aug. 1. 12:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen :)
2009. aug. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
40%

Igazából leszarom,hogy milyen vagy!

Szoval NEM

2009. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló vagyok mint te, de almát nem eszek nutellával, és utálom a rózsaszínt, am szinte minden más hasonló :) A kérdésedre a válasz igen, már csak az olasz fagyi miatt is :)
2009. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Kedves 12.57! Ha annyira leszarnád, rám se néznél.:)
2009. aug. 1. 13:04
 5/20 anonim ***** válasza:
4%
Úristen,inkább lehánynálak.
2009. aug. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Bár én gyűlölöm a rózsaszínt, színes(giccses) dolgokat és a természetet, de furcsa embernek tűnsz, és én imádok mindent, ami furcsa, nem szokványos. Egyszóval: I-G-E-N!
2009. aug. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

előző vagyok!

egyébként fiú vagy, vagy lány?

2009. aug. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
lány.:)
2009. aug. 1. 23:55
 9/20 anonim ***** válasza:
Akkor meg mindenképp! Én a valóságban még ilyen lánnyal nem találkoztam sajnos, az összes női ismerősöm(!nem barát!) hülye plázás p.csa. Sőt, csak egyetlen ember van, akit barátnak nevezek, de ő tényleg az.
2009. aug. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
megismerkedünk?^^Elküldöm az emesen címem.
2009. aug. 2. 00:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!