Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nalad milyen sorrendben megy...

Nalad milyen sorrendben megy az esti rutin? Nekem fogmosas, arctisztitas, zuhany, fultisztatas, hajszaritas.

Figyelt kérdés

2012. szept. 23. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Zuhany, fogmosás, arctisztítás, maszturbálás, a hajam meg megszárad magától.
2012. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Zuhany, arc-fültisztítás, hajszárítás, vacsi, fogmosás.
2012. szept. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam nincs esti rutin,mindig mást,és máshogy csinálok:D
2012. szept. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

en veletlenul valtoztattam nemreg mert eddig mindig eloszor zuhanyoztam es csak utana mostam

fogat stb. de ebben a hulye orszagban a xar vezetekek miatt allandoan varni kell egy rakat idot a melegvizre szoval mivel wc elott elfelejtettem megnyitni a csapot igy hideg viz jott belole amikor zuhanyozni akartam kenytelen voltam forditani a sorrenden es ez igy sokkal jobban tetszik, amikor kijovok a zuhany alol mar teljesen tiszta vagyok :)

2012. szept. 23. 12:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam ilyen nem létezik. Hugyozok, arcomat megmosom, oszt döglés. A többit meg elintézem valamikor napközbe. Hajat szárítani mondjuk egyáltalán nem szoktam, meg különben is csak heti kétszer mosom.
2012. szept. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Zuhany(közben kive*em), fogmosás , arcápolás , kis zene+facebook aztán irány az ágy! :)
2012. szept. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nekem a cicasimogatósni ha van akkor az a legvégén az ágyban habár néha jó lenne utána is lezuhanyozni mert mint a tenger az ágy reggelre :D


mondjuk mostanában olyan hulla vagyok hogy ez lemarad általában, de mivel ma hajnalban egy hülye k.rva miatt aki nem tudja rendesen végezni a munkáját felkeltettek az ezévi legjobb álmom legjobb részénél amikor a főnök épp elhívott egy körre egy luxushotelben... nah szóval a hülye kurv. hogy bs.ná meg... ma már erősen gondolkodtam hogy zaklassam-e a fönököt mert úgy volt hogy nem jövök vissza, de nagy örömmel közölte amikor búcsút akartam venni tőle hogy szerinte úgy is találkozunk és vigyorgott hozzá :D szóval inkább megvárom amíg letelik ez az 1 év a melóból aztán utolsó nap bepróbálkozom, mert addig viszont túl jó a fizu hogy szexuális zaklatásért elbukjam :D :P

mondjuk amilyen loser vagyok sztem már most tudja hogy tetszik nekem, azt hiszem ma túlságosan kiöltöztem a munkához :D

2012. szept. 23. 21:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Fürdés, szex, fürdés.
2013. szept. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!