Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az ismerőseim körében teljesen...

Az ismerőseim körében teljesen más ember vagyok, mint valójában, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eléggé zárkózott vagyok, nagyon szeretem a magányt, igénylem is az egyedüllétet. Viszont szinte csak ilyenkor tudom teljesen magamat adni, tisztában vagyok magammal, de ha emberek vesznek körül, szinte kicserélődök.. Bár a családomnál és a barátnőmnél 'magamat' adom, de akikkel nem vagyok nagyon jóban, azoknak egy elég rossz képet mutatok rólam. Barátnőm szerint jobban meg kellene nyílnom, mert érdekes egyéniségem van, de nekem miért nem megy? Lehet azért mutatok egy teljesen más, értéktelen képet magamról, mert zárkózott vagyok, és nem akarok magam köré embereket? De egyáltalán le tudja küzdeni az igazi énem a rosszabbat? Vagy mind a kettő én vagyok? Kicsit kezd ez megőrjíteni..
2012. szept. 23. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mutatsz magadról más képet, mert úgy érzed így vagy elfogadható számukra. Nem tudod önmagad adni nekik. Keress olyan embereket, akik mellett önmagad tudsz lenni.
2012. szept. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont fordítva van, amit külsőleg mutatom magamból, azt nem fogadják el. :S
2012. szept. 24. 14:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem mutatod a normális személyiségedet? Félsz valamitől?

Nyilván nem fog egyik napról a másikra menni, de próbálj feloldódni és szépen fokozatosan, természetesen viselkedni mások előtt is. Nem felvenni ezt az erőltetett személyiséget.

Az lenne a legfontosabb hogy rájöjj, miért veszed fel ezt az álarcot.

2012. szept. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!