Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálnak az emberek. Bennem...

Utálnak az emberek. Bennem van a hiba? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben az összes internetes fórumon kiutáltak (többek között itt is). A való életben is ellenem fordulnak az emberek, már a saját szüleim, testvéreim se állnak velem szóba. Ismerősökkel, barátokkal se találom meg a hangot, nem mintha tele lennék velük.


Számomra általában nem látható az OK, és az én szemszögemből úgy néz ki, hogy a világ a hülye, és hirtelen mindenki megőrült.


Logikusan végiggondolva viszont ez elég valószínűtlen. Egymástól függetlenül hirtelen mindenki megbolondult volna? Aligha. Esélyesebb, hogy velem van valami, nem a világgal.


Én önerőből nem látom, hogy mit csinálok rosszul, csak azt látom, hogy emberek megsértődnek rám olyasmiért, hogy nem nézek meg egy filmet, és hasonlók. És utána többé nem szólnak hozzám.


Hogyan találhatom, meg, hogy mi a baj? Hogyan hozhatom helyre, javíthatom ki?


2012. szept. 23. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kiállhatatlan hárpiaként/köcsögként viselkedsz, és észre sem veszed magadról? Emberek nem szoktak összeveszni valakivel azért, mert nem néz meg egy filmet.
2012. szept. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehetni lehet, csak akkor nekem nem tűnik fel. Épp azért tettem fel ide ezt a kérdést, hogy ötleteket gyűjtsek, hogy hogyan tudom észrevenni, ha így van.
2012. szept. 23. 12:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy jobban figyeled a másik reakcióit. Vagy átgondolod, te mit gondolnál az ő helyzetében.
2012. szept. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!