Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van, h nem merek mások...

Miért van, h nem merek mások elött énekelni?

Figyelt kérdés

6 évig zeneis voltam, többekközt az operaház gyermekkarában is énekeltem.

de itthon hobbiból, nem éneklek senki elött, de ha meghallják akkor meg olyan kínosan érzem magam:s


Miért?


15/L


2009. aug. 2. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Itthon én is szoktam énekelgetni, de sehol máshol nem próbálkoztam még ezzel. A választ sajnos nem tudom, de én is kínosan érzem magam amikor valaki meghallja, hogy énekelek. Attól félek, hogy kinevetnek. :/
2009. aug. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Otthon én is szoktam :D. Igaz, nekem sokszor mondták, hogy jó hangom van. Pl. amikor nagyon jó barátokkal zenét hallgatunk, reflexből énekelni kezdek, és akkor mondták, hogy nem rossz. Pedig én katasztrófálisnak hallom, de néha olyan jó. Szeretek énekelni csak nem tudok. :)

Szegény szomszédok nem örülnek szerintem... :D xD

Én is legtöbbször félek, hogy kinevetnek. :S

16L.

2009. aug. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is zenei suliba jártam (8 évig), énekkaros is voltam, de úgy 7 éves korom óta nem merek egyedül közönség előtt énekelni. Meg úgy egyáltalán szerepelni sem, azért, mert régen mindig mosolyogtak rajtam, amikor elő akartam adni valamit, persze ekkor rögtön az jutott eszembe, hogy nevetséges vagyok. Most, hogy látom a kicsiket, ahogy produkálják magukat, azt mondom, aranyos, és én is mosolygok. Amkor egyedül vagyok, akkor egyébként szoktam énekelni, még az utcán is, de nagyon ideges leszek, ha valaki meghallja. Ne aggódj amiatt, hogy meghall valaki, próbáld elviccelni a dolgot, ha nagyon kínosan jött ki. Ez nálam mindig bevált :)
2009. aug. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kösziii :)
2009. aug. 4. 13:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan így vagyok. Hallod a szüleim soha nem hallottak énekelni. + 14 éves vok be írakoztam a énekelni, de nem merek itthon gyakorolni a suliba meg nem tudok mert minden terem foglalt. Ki vagyok félek hogy mit fog szólni a tanár ha nap mint nap óráról órára nem fejlődöm mert nem gyakorolok otthon. Jajjjjj belepusztulok. Hetek óta nem alszom. Félek!!!! Most mit csináljak???? Neked már sikerült???
2009. nov. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem :(

De az, h nem alszol az valószinüleg nem ettöl van :)

2009. nov. 6. 15:06
 7/7 anonim válasza:
legjobb lenne nekemis ha kimennék egy erdős helyre valami kietlen világvégére ahol rajtam kívül nincs senki és akkor ott tudnék gyakorolni én is de otthon én se merek bár én nám járok zene suliba és nem is jártam
2019. jún. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!