Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire bírjátok/szeretitek...

Mennyire bírjátok/szeretitek az egyedüllétet?

Figyelt kérdés
Én nagyon igénylem, még társaságban is! Nagyon zárkózott és szótlan vagyok, de ez engem nem is zavar. Nem értem, egyesek hogy tudnak olyanok lenni, hogy szinte mindent 'kibeszélnek' szó szerint, én meg csak pár mondatot tudok mondani. Nincs is bajom magammal, sőt, elég boldog vagyok így is. De az kicsit lehangol, ha egy nap, min. 2-3 órát nem tudok egyedül lenni..
2012. szept. 24. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
El tudnám viselni, ha soha többé nem mennék társaságba és csak azokat látom, akiket nagyon szeretek (család). Muszáj egyedül lennem, különben megőrülök. Ellentétesen működünk, mint az átlag, de hát van ilyen.
2012. szept. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hú én őrülten szeretem. :)

Két-háromórás városnézést még kibírnék egyedül. Pl. nyáron elmentem Szentendrére a tömközl múzeumba és várost nézni egyedül, reggel mentem, délután jöttem és nagyon jó volt. :)

Sportban is a magányost űzöm, úszás, kocogás, bringa, kizárólag egyedül.

Járművön engedjenek az ablak mellé és ne szóljanak hozzám - ha megy a jármű, két órán át még biztos elvagyok. (Dugóban uncsibb :D )

2012. szept. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 DeAnn ***** válasza:
100%
én nagyon szerettem egyedül lenni, amíg nem jöttem össze a mostani párommal. azóta csak vele szeretek lenni általában. bár néha én is örülök, ha egyedül vagyok. fogom magam, benyomom a zenét, és sétálgatok vagy felülök a buszra és utazgatok egy kicsit. az ablakkal én is így vagyok :) imádok ablak mellett ülni, zenével és bámulni kifelé.
2012. szept. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

egyedüllétet nem szeretem, de ha választhatok az egyedüllét és az olyan emberek társasága között akik irritálnak, akkor inkább az egyedüllét.


sajnos kevés emberrel tudok jól kijönni hosszútávon. Munkám miatt mindenkit meghallgatok, meg elbeszélgetek velük, de kb ennyi is. 100emberből kb 2nek van olyan világnézete és élethez való hozzáállása amire én azt mondom hogy igen, ez az ami engem vonz!

2012. szept. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is jó egyedül. CSend van, lehet meditálni, olvasni, esetleg zenélni, vagy csak úúúgy...
2012. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is teljesen ilyen vagyok! Szeretek egyedül sétálgatni, buszozni, beülni valahová olvasni , vagy akármi, csak egyedül legyen. Nekem azért kell egy heti 1-2 nap amikor egyedül tudok lenni és nem nagyon "piszkál" senki. Amúgy én erre fordított szemszögből lennék kíváncsi, hogy milyen lehet az aktívabb embereknek, egy ilyen kicsit magának való emberrel jóban lenni, zavarja e, hogy nem beszélek túl sokat, meg néha kell, hogy egyedül legyek.
2012. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én csak egyedüllétben tudok kibontakozni. Társaságban idiótának érzem magam, csak azért, mert más vagyok mint a többi, és fura módon vannak olyan emberek, akik rossz néven veszik a hallgatagságot.

Alapjába véve nagyon szeretem a magányt, de miután naphosszakat egyedül kell lennem, akkor kiakadok.

2012. okt. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!