Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiuk! Ti a sovany vagy a...

Fiuk! Ti a sovany vagy a kover vagy a normalis sulyu lanyokat szeretitek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:

sovány és normális között. (de inkább sovány, mint kövér)

21f

2012. ápr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább normális, mint vékony és inkább normális, mint kövér.
2012. ápr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Annyira nem izgat a tema.

Ne legyen elhizott, de anorexias sem. Kozte minden tipusbol vannak nagyon szep lanyok:)

2012. ápr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Értelemszerű a középút ugye a normál emberek többsége azt favorizálja, hát a kövért én nem tudom nem hiszem hogy sokan odavannak érte kicsit húsi az nem para de ha tényleg az a kövér kövér :D az már gond én a vékony mellett voksolok
2012. ápr. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mijaz hogy a "normál" emberekben. akkor akinek a kövérebbek tetszenek azok nem normálisak? gondolkozzál már a fogalmazáson.. idealizmus szempontjából a vékonyt kedvelik statisztika szerint,de a középút jut a legtöbb ember és neki ez elég, a kövérebbekkel meg általában ha "nincs más" , amellet a csoport mellett akinek amugy is tetszik a molett külsö..
2012. ápr. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mi az, hogy normál? A test, zsírszázaléka nem érheti el a felesleges 6 kilót, mert az már átlagon felüli zsírmennyiséget hordja magán, ami nem esztétikai okok miatt káros, hanem biológiailag. Az ember úgy van gyártva***, hogy van egy NORMA, ami alá, sem felé nem kéne mennünk. Ez a normális testalkat, és a normális emberek halmaza. (ez amolyan "ilyennek kéne lennünk" kategória. Attól, hogy valaki elhízott, valaki meg gebe, még a norma az, hogy épp eléggé fogható. :) )


Tökéletesen megválaszoltad a problémádat te magad is, amikor azt írtad, hogy "nincs más". A kövér emberek nem válogathatnak annyira, mert nem engedhetik meg maguknak. Tehát társadalmilag nézve (és nem biológiailag), 10 ből 6 ember "elítéli" a túlsúlyt. A maradék ezért átlagon felüli lehet az a szám, hogy társadalmi norma= ne legyél kövér. (persze, csak ha nem hormonális a baj!)

2012. ápr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Attól, hogy valaki elhízott, valaki meg gebe, még a norma az, hogy épp eléggé fogható LEGYEN."


"A maradék ezért átlagon felüli."

"az a szám, hogy társadalmi norma, NEM MÁS, MINT A TÖBBSÉG ELVÁRÁSA=ne legyél kövér."


Elírtam, elnézést. 00:38 asra szerettem volna válaszolni.

2012. ápr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Normális.
2014. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vinczellér István válasza:
0%
Nekem az az "ideális" nő akit a harmadik emeletre fel bírok vinni a karomban, de a hatodikra már nem. Tehát úgy normális, ha a fiú a nehezebb. Egy magas és termetes lány mellett biztos hülyén érezné magát egy nyeszlett srác, de ha nem is, akkor is van egy hely ahol biztosan jelentkezik a probléma.
2015. okt. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!