Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan engedjem el a múlt...

Hogyan engedjem el a múlt rossz történéseit?

Figyelt kérdés
Nyílván minden embernek eljön egy pont az életében amikor le kell számolni a múltal és nem önostoroznia magát,a családo már mondta hogy én ő szerintük mazoista vagyok mert ott lenne a megoldás de szenvedtetem magam..nem tudom miért de egyszerűen nem megy,minth tényleg élvezném a szenvedést vagy nem tudom..hogyan lehet ezt feloldani?
2012. szept. 25. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem három módszerem van rá:

1. Egyszerűen fogom magam és kiröhögöm a problémát. Keresek benne valamit amin lehet nevetni, mosolyogni.

2. Megpróbálom megérteni a dolgokat valahogy másképpen,mint amiért el vagyok keseredve.

3. Tényleg annyit foglalkozok vele, hogy már önmagam számára lesz unalmas.

2012. szept. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én azt csinálom, hogyha valami régi negatív esemény jut eszembe, hogy egyrészt tudatosítom, hogy ez csak a múlt, továbbá legalább öt olyan pozitív hozadékát felsorolom, hogy az adott helyzetből, szituációból mit tanultam.
2012. szept. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!