Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Még régebben egy "csomó"...

Még régebben egy "csomó" szerű dolog jelent meg a homlokomon, és még mindig nem múlt el, ez rossz lehet?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, kiskoromban egyszer megcsúsztam a jégen, és pont a homlokomon lett egy seb, akkor nagyon vérzett, be is lett kötve.


Még kb másfél vagy lassan két éve, volt egy nagy pattanás mitesszer, és begyulladt.


És egy ilyen dudor, valami csomószerű, gömb alakú kb 1 1,5 cm és olyan kb 0,5-1 cm maga a "gömb" vastagsága.


Nagyon idegesít, régebben nagyobb volt, mint ha mostanában egy kicsit kisebb lenne.


Voltam borgyógyásznál is, ez nem szólt semmit, amikor megmutattam. Szó szerint, meg sem említtet, nem említette meg panaszként, pedig mondtam mutattam neki.


Volt, véresre kapartam mert azt hittem, hogy pattanás. Ecetet is raktam rá, mint ha attól összemenne, aztán egy idő után, újra akkor mint volt.


Mi lehet ez?


Tapintásra kicsit kemény, nem puha, nem olyan mint a gumilabda.



A másik, pont a homlokomon van egy pontosan ilyen, csak egy vonal, csík formájában.



Az vajon mi lehet? Rosszindulatú?


Egyszerűen megőrít, annyira félek.


2010. nov. 2. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Eloszor is nem szabad felni. Egy normalis orvost keress meg, Aki foglalkozni fog ezzel a tunettel es kezelni fog Teged.

Zsirmirigy is lehet, amit a borgyogyaszaton szoktak eltavolitani. Egy kozmetikusnak is megmutathatod, mivel O talan kozelebbi informacioval tudna szolgalni, de aztan az orvoshoz kell menned.

2010. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm gyors válaszodat!


Egyszer már az oldalamon volt egy csomó kilet műtve, múlt év karácsony előtti pénteki napon.


16 éves vagyok, nem tudom, számít-e.


Azt mondta akkor az orvos, hogy nem rosszindulatú volt.


Most lehet, hogy megint az van, csak a homlokomon.


Megint műtét. Akkor sem volt egy élmény, mert nem elaltattak, hanem sima érzéstelenítés volt.

2010. nov. 2. 20:38
 3/4 A kérdező kommentje:
Valaki? :/
2010. nov. 3. 21:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Helló!


Ez sok minden lehet,szinte 100% hogy nem rossz indulatú,tényleg valószínű zsírcsomó,faggyúdaganat,ciszta.Mindenesetre orvosnak látnia kéne,nem feltétlenül bőrgyógyásznak,lehet hogy a háziorvosod is meg tudja mondani.

2010. nov. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!