Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan vállaljam fel a volt...

Hogyan vállaljam fel a volt szellemi rendellenességemet?

Figyelt kérdés

Hosszú ideig szenvedtem egy olyan szellemi szabálytalanságban, amelyet nem neveznék nevén (mert úgysem lényeges),viszont találtam egy csoportot,ahol pont ezzel a betegséggel küzdő személyek vannak. Nagyon szeretnék segíteni nekik,ugyanis nekem sikerült kilábalni ebből a problémából,csak annyi,hogy még mindig szégyellem azt,hogy egyáltalán volt ilyen problémám.


Tudom,hogy úgy kéne lássam a dolgot,hogy remek,hogy megtudtam oldani és így másoknak is segíthetek,de mindig ott van bennem az a gondolat,hogy én még mindig szégyellem azt,hogy másoknak is elmondjam,hogy ugyanez a problémám volt nekem is évekig.....mivel ösztönözzem magam,hogy hanyagoljam ezt a gondolatot és inkább segítsek a többieken ?


2012. szept. 26. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy rajta túl. Az, hogy meggyógyultál testileg, nem jelenti, hogy lelkileg is. Én is egy olyan betegségben szenvedek, aminek elfogadásához idő kellett (bár ez testi nem szellemi probléma, inzulin-probléma, de alapjaiban rengette meg az éeltem, amikor kiderült). De látok a környezetemben olyanokat, akiknek tudnék segíteni. Teszem is. Mert kimondom hangosan, nem csak magamnak, hanem másoknak is, hogy igen, én beteg vagyok (gyógyíthatatlanul). TE meggyógyultál! Nézz szembe vele, mondd ki először otthon magadnak, majd a családodnak, végül bárkinek! Mondd ki hangosan! Még itt sem nevezed nevén, pedig itt csak írni kell. Mondd ki! Jobb lesz utána! A felelősségvállaláshoz ez is hozzá tartozik. Amíg magadon nem tudsz segíteni, addig máson sem!
2012. szept. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
minek írsz ilyen hülyeséget, hogy nem vagy rajta túl? nehogy már te döntsd el.... Istenem...
2012. okt. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!