Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudom megkülönböztet...

Miért nem tudom megkülönböztetni a jót a rossztól?

Figyelt kérdés
pár dologról nem tudom eldönteni hogy jó-e vagy rossz. egyik pillanatban még jónak gondolom a másikban már nem.. mintha 2 énem lenne.. próbálom tanulmányozni a dolgokat de egyszerűen nem tudom véglegesen megállapítani hogy az jó dolog-e vagy sem.

2012. szept. 26. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
ha szarba lépsz az szerinted jó vagy rossz dolog
2012. szept. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kamaszkorban vagy? Mert ha igen, máris megvan a válasz a kérdésre. Most túltengenek benned a tanulmányozási-hormonok, meg a skizofrén-hormonok. Ki fogod nőni.
2012. szept. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

20:27


Jó, mert léphettem volna egy gödörbe is ahol eltört volna a bokám, vagy más csontom, esetleg a gerincem, és örökre tolószékbe kényszerültem volna. Így meg csak egy büdös sz@r került a cipőmre, amit pár hányás után letudtam takarítani.

2012. szept. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért gondolod egyik pillanatban jónak, másikban meg rossznak a dolgokat, mert szerencsére minden pillanatban minden (mi magunk is) változik. Nincs határ a jó és a rossz között, legalábbis nem lehet határvonalat húzni. Jó az, amit Te vagy a társadalom annak ítél. De mindenki másképp ítélkezik. Csak egy általános mérce után megyünk. De nem kell ezt feltétel nélkül betartani! Ami Neked belefér. Ami nem okoz lelkiismeretfurdalást, az jó. Ami gyötör miután megtetted, az rossz. Ezt csak Te tudod eldönteni, Te érzed.
2013. jan. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy kamasz, akkor esetleg előfordulhat hogy bipoláris vagy, ez egy személyiség zavar.
2013. febr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert kiskorodtól kezdve mindig megmondták neked, mi a jó és mi a rossz. nem voltak saját döntéseid, tapasztalataid. Más is van ezzel így.
2013. febr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!