Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen egy rocker csaj személy...

Milyen egy rocker csaj személyisége?

Figyelt kérdés

2012. szept. 27. 19:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az nem a stílusától függ.
2012. szept. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
általában kérdezem. Olyan tulajdondágra gondolok ami minden rocker csajra jellemző
2012. szept. 27. 19:33
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát általában a legfőbb jellemző hogy nem törődnek mások véleményével.Úgy tényleg.Ha fel akarnak ülni a kocsi tetejére akkor felülnek a rohadt kocsi tetejére.De egyébként nagyon jó személyiségűek,pont ezért.Ki akarják élvezni az életet,és nagyon felszabadultak.
2012. szept. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
És egyébként ez egyáltalán nem nemhez között,ez minden rockerre vonatkozik,fiúra,lányra,egyébre(előző voltam)
2012. szept. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Előttem szólóval értek egyet. Merészek, bátrak, és általában lojálisak. Jól lehet velük beszélgetni. Én szeretem őket.:)
2012. szept. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. Nem uniformizálódik akinek egyénisége van. Akinek meg nincs, annak meg tökmindegy. Olyan, amilyennek akarod, hogy legyen, mert meg akar felelni.
2012. szept. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Olyan személyisége van minden rockernek, amilyennel született. Mg amilyenné alakult az évek során.
2012. szept. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

# 3/7 vagyok

Szerintem azt kérdezi inkább hogy aki beletartozik ebbe a "szubkultúrába" milyen személyiségjegekkel rendelkezik.Mert ugye általában nem jó balerina az,aki gyűlöli a nőies dolgokat és a színpadot.Egyetértek azzal hogy mindenkinek megvan a maga személyisége,de ha az ember beletartozik valamilyen közegbe akkor kell lennie valami kapcsolatnak,hasonlóságnak a "tagok" között.Nem lehetsz reggie zenész ha utálod Bob Marleyt,nem lehetsz hippi ha élből rühelled a cigányokat/feketéket/akárkit és még sorolhatnám de azt hiszem értitek mire célzok.

2012. szept. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ha azért kérdezed, mert ilyen akarsz lenni, akkor ne tedd, mert az undorító divatmajomkodás.

Legyél olyan, amilyennek jól érzed magad.

Én is pl. metált hallgatok, külsőm alapján senki nem jönne rá, mert egyáltalán nem akarok úgy öltözködni.

2012. szept. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
"Lázadnak" a hülyeség ellen, nem olyan birkák mint az átlag, nem érdekli őket, hogy ki mint gondol róluk, magukkal foglalkoznak, meg van a saját véleményük, ha kell elmondják, mások (rossz) véleményét meg magasról letojnak. Legalábbis azok, akiket én ismerek, ilyenek...
2012. szept. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!