Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nem túl szép (szeretethián...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nem túl szép (szeretethiányos) rocker csaj vagyok, szerintetek hol találok magamhoz illő szerető, intelligensebb rocker pasit?

Figyelt kérdés
Gondoltam esetleg koncertekre, de elég félénk vagyok és nem hiszem hogy le mernék szólítani egy fiút. 16/L

#csaj #rocker #rocker pasi
2012. szept. 13. 22:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

nyugodtan szólítsd le aki megtetszik..


amúgy suliban nem lehetne?

2012. szept. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de nehogy már mindenféle hülye divat szerint válassz pasit..
2012. szept. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Kérdező ne füllents, "nem túl szép" rocker lányt én még egyet sem láttam, pedig ismerek néhányat :)
2012. szept. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én sem értem, miért kell feltétlen rocker, ez elég gyerekes. Ha a kinézetre célzol, hogy hosszú haj, ilyesmi, akkor viszont megértem, hogy ez az eseted. Szerintem simán odamehetsz hozzá, bár inkább a fiúnak kéne kezdeményezni. Az meg, hogy nem túl szép, konkrétan mit takar?
2012. szept. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mi az a kijelentés, hogy nem túl szép???? Irgumburgum!
2012. szept. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

igazából azért írtam hogy rocker pasit mert ez az esetem a hosszú haj, ilyen zenei ízlés, fekete cuccok és sajnos a sulimban nem sok ilyen ember található

a nem túl szép pedig a vörös hajat és a szemüveget takarja ami szerintem nem valami előnyös..

2012. szept. 13. 22:36
 7/19 anonim ***** válasza:
nem tudom helyileg hol laksz, de menj el egy rocker helyre valamelyik barátnőddel. Mit takar az hogy nem túl szép?
2012. szept. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Geta96 ***** válasza:
Óha én ugyanígy vagyok csak fordítva írj privit és dumálunk egy jót okés? 16/rocker F
2012. szept. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Tudod mit? A kinézet meghatározását szerintem bízd ránk kép formájában. Akár privátban is :)
2012. szept. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Black/death-metalt hallgatok, es a voros haj a gyengem...

Szoval azert van eselyed :D

2012. szept. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!