Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Igaz az a mondás, hogy "aki...

Igaz az a mondás, hogy "aki mindig nevet, annak valami nagyon fáj"?

Figyelt kérdés
és most nem arra gondolok,hogy a hasa a sok röhögéstől:D lelki problémák lehetnek.? normális válaszokat légyszi,komolyan kérdezem!:)
2012. szept. 29. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Hát én... sokat nevetek,nálam a mosolygás a pókerarccal is megegyezhet akár. Mindenki vidámnak ismer, pedig belül nagyon nem vagyok az. Ez sokszor nehéz, mert én vagyok, aki mindig erős, mindig segít másokon, sose csügged el, sose sír és lászólag büszke önmagára. Pedig belül mostanában nagyon szét vagyok csúszva, de senki nem vesz komolyan.

Egyébként ez így általánosságban szerintem nem igaz, de van, hogy valakire illik. Megnézheted például a sok folyton mosolygó, gazdag, áloméletű énekest/színészt, aki mégis saját magát őrli fel a végén.

2012. szept. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ugyanaz :O

mindig vidám vagyok társaságban, de itthon egyáltalán nem :OOO

de optimista vagyok és mindig átvészelem valahogy pár napra a nehéz dolgokat

csak hát sajna pár napra utána megint előjönnek

2012. okt. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!