Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan fogadtassam el magam...

Wexian Ksoreth kérdése:

Hogyan fogadtassam el magam az emberekkel? Változtassam meg a személyiségemet?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy nagyon de nagyon meg kellene változnom. Az ismerőseim mind idegesítőnek találnak, és ez rettentően zavar. Sokan mondják, hogy a hangom nem tetszik nekik, és nem értik mit mondok, de persze ezen nem tudok változtatni. Talán ha egy kicsit odafigyelnék a hangsúlyozásra, vagy ilyesmi...

Viszont a probléma az a személyiségemmel van. Otthon mindenki ért engem, és tényleg tisztábban is beszélek velük, mint más emberekkel. Ez miért van?

És hogyan változhatnék meg? Nem akarok én senkit sem idegesíteni, de mégis ezt mondják. Igaz szoktam viccelődni, és elég sz'r vicceim vannak, de ez elfogadható lenne nem?

Mit kellene tennem?

18/F



2012. szept. 29. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudod az az igazság hogy semmit elég pozitív személyiség vagy csak az a bajod hogy ezekkel a f@szokkal foglalkozol.Tudod mit ne tedd.Csak miattuk ne add fel önmagad.Figyelj vannak akkora parasztok manapság ha valami bajuk van akkor azt hiszik mással köcsögösködnek jobb lesz neki.Én is ilyen vagyok engem is zavar.DE ÉN NEM FOGOK DEPIS ÉLETŰ NYOMORÉK LENNI CSAK MERT ŐKET ZAVARJA HOGY VIDÁM VAGYOK ENNYI:)(15 lány)
2012. szept. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi. x'D

De én tényleg változni akarok.. magam miatt (is.)

2012. szept. 29. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Miben akarsz változni?Sz@r depresziós akarsz lenni vagy esetleg emós?:D
2012. szept. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudod a kérdésemre választ várok, nem újabb kérdéseket. :D

De lényegében azt kérdezem, hogy hogy a francba változzak meg? :D

Azok véleménye nem tud érdekelni, akiket amúgy sem kedvelek. De az azért keményen szarul esik, ha például egy jó barátom mondja, aki nem mellesleg lány... Persze ő is csak olyan formában, hogy " Ezt most elbasztad" vagy "Nem vagy vicces" vagy! "Hagyd már abba, elég lesz.";D

Nem akarok én emós lenni, sem depressziós. Az, hogy ek kicsit változni akarok még nem azt jeleni, hogy "JHÉÉZUSOM! Nem szeretnek az embehreeek! Most mit csináááljaaaak??!!! Felvágom az ereimet, beszedek egy csomó gyógyszert, öngyilkos leszek de féééleeeek!! ;___;" xDD

2012. szept. 29. 19:43
 5/6 anonim ***** válasza:

hát figyi én is sok hasonló helyzetben voltam, de én azt mondom ne változz meg !

semmiképpen ne tedd. maradj önmagad az vagy aki vagy és te úgy vagy természetes, ha ők nem fogadnak el akkor ők nem a te társaságod.

Keress egy másik társaságot régi ismerőst akivel jóba voltál, keresd azokat az embereket akik nem piszkálnak.

Lehet,hogy nekik idegesítő vagy, de más pont ilyen vagy mást nem zavarnak ilyen dolgok. Sok sikert!

17L

2012. szept. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. szept. 29. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!