Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha valahol olvasok egy szót,...

Ha valahol olvasok egy szót, például neten, és számomra nincs értelme, vagy ismeretlen, vagy valami blabla, megpróbálom visszafele is elolvasni, hátha direkt visszafele írták. Van még valaki így ezzel?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak valami berögződött szokás lehet, mint nekem az, hogyha valamit elírtak, megnézem, egymás mellett van a két elírt betű a billentyűzeten = ergo félregépelte-e az illető. :) Nem ártasz vele senkinek, úgyhogy szerintem nincs gond azzal, hogy ilyet csinálsz.
2012. okt. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En beutom a google-ba es megnezem mit jelent.
2012. okt. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdekes megközelítés... de nem hiszem, hogy sokszor előfordulna, hogy egy szót egy amúgy normális szövegben direkt visszafelé írnának le. Jobb módszernek tűnik a gugli, ahogy írták fölöttem, vagy egy szótár.:)
2012. okt. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!