Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha semmi értelme hogy teszek...

Ha semmi értelme hogy teszek valamit vagy nem, akkor miért tegyek bármit is?

Figyelt kérdés

Amit eddig tettem, az sose azt hozta az életembe amit szerettem volna. Ritka kivétellel. Önmagam nem túl szerethető természetétől pedig nem tudok megszabadulni. CSak azért hogy szeressenek másmilyen meg nem leszek mert talán az a legszánnivalóbb egy ember életében, ha tudja h valamilyen de másnak akar látszani.


A VILÁG meg úgy is megy ha én éppen dobozolok egy gyárban szalag mellett vagy ha nem. (ez csak egy példa volt)


Isten adná, hogy a tolerancia érzése megszületne bennem, de nem érdekel az sok BUTA ember. Sajnálom és nem akarok megbántani senkit bárcsak ne érezném igy! de az én nívóm már ha van ilyen, nem abban a társadalmi rétegben van ahol élek. Itt meg csak vegetálok minden szinten.


ez ilyen filozófiai kérdés ..-lehet szerintem általános is -mert sokan érezhetnek hasonlóan max kifele vigyorognak mint a muppet showban..


mi a megoldás ? osszatok rendesen az őszinte kérdés mindig kiveri a biztosítékot .-.


2012. aug. 26. 23:14
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:

Keresd meg a helyed:)


mert bár mindenki egyedi, mégis vannak lelki társai, akik közt jól érzi magát, akik közt célokat talál, és motiváltságot:)

2012. aug. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés. Neked így jó, tehát semmi gond. Élvezd.
2012. aug. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? (kérdőjel lemaradt)
2012. aug. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Mintha csak egy régi munkatársam szavait olvasnám.

Ő is úgymond vegetált és olykor,hogy meditáljon marihuánát szivott,valamint sokat lógott a hozzá hasonlókkal egy Gekko nevű szabadgondolkodó bárban.

Én kedveltem,mindig megnevettetett.Okos dolgokat mondott nagyon jópofa stilusban :D (Érdekes,másoknak herótjuk volt tőle)


Szóval vannak még olyanok mint te,csak meg kell őket találnod :)

2012. aug. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
első.pont az a baj h nekem ilyen nincs . pedig próbálkoztam sokfelé: karitativkodás ,vallás,müvészet,meló akármi, -de elkezd minden és mindenki untatni .Ráadásul kétségbeesem h olyanra megy el az éltem ami nekem nem is érdem, jóérzés vagy valami és csak úgy ELTELIK.. -ez elég borzasztó. tudom h bennem is van hiba,de ez az egész igy nem jó.
2012. aug. 26. 23:27
 6/31 A kérdező kommentje:
a kérdés mi a megoldás ,már ha van ?!
2012. aug. 26. 23:29
 7/31 A kérdező kommentje:
nem zöldikézek ,de nektek itt párnak mentek a zöld kezek ;)
2012. aug. 26. 23:30
 8/31 anonim ***** válasza:
De mire mi a megoldás? Megváltozni nem akarsz, ergo neked így tök jó. Máris nincs kérdés. A megoldás az lenne, hogy megváltozz, mert nincs más megoldás. Ha változást akarsz, neked kell megváltoznod. De ha nem akarod, akkor ennyi.
2012. aug. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
óóó valóóban !? valaki mondja már meg mi az a változás ? mert a személyiségemet elhagyni nem tudom, velem született,formálódott ahogy- vélhetőleg véráldozattal tudnék megszabadulni tőle. csak valaki mondja meg ez nem csak illúzió látszat építgetés ? például lusta szr alak voltam holnaptól pl konyhatündér leszek. de én korábban mindig is a lusta szr voltam -akkor ha valaki megszereti bennem a tündi bündit engem szeret vagy csak azt a valamit amit változásnak nevezünk -és máris borul minden ..-nos ?
2012. aug. 26. 23:37
 10/31 anonim válasza:

nem haragszol, ha megkérdem hány éves vagy?

igazából az is érdekel, hány éve / évtizede keresgélsz?

:)

2012. aug. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!