Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok velük beszélge...

Miért nem tudok velük beszélgetni?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy az osztályból alig pár emberrel megy a beszélgetés vagyis igazából a lányokkal eltudok beszélgetni gond nélkül de valahogy ha a srácokkal nem találok közös témát egymással elbeszélgetnek akármiről de én hiába próbálkozok becsatlakozni a beszélgetésbe egyszerűen nem tudok hozzászolni semmihez akár miről beszélnek semmit nem tudok hozzáfűzni és ez nagyon idegesítő mert ezért nem nagyon keresi senki a társaságom mivel minek lennének azzal aki megse szólal...Mit tegyek hogy jobban tudjak velük beszélgetni?
2012. okt. 1. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Tájékozódj abban a témában ami őket érdekli.
2012. okt. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy még ha olyan dolgokról is beszélnek amiben otthon vagyok akkor sem megy valamiért..
2012. okt. 1. 21:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Fog ez menni később... Biztosan új vagy köztük, ők meg esetleg már régebbről ismerik egymást, ilyenkor tényleg nehéz beilleszkedni. Ne bánd annyira, mert jó egyedül is, a saját társaságodban lenni, ha a többiek olyanok, akikre nem szeretnél hasonlítani. Viszont ha mégis barátkozni szeretnél, akkor igyekezz jó lenni tanulásban, vagy sportban, hogy felfigyeljenek rád, és igen, ahogy előttem is írták, próbálj tájékozott lenni különféle témákban. Gyakorold is a megszólalást, pl. felolvashatsz hangosan otthon, pl. a tanulnivalót, csak hogy szokjad a beszédet, a saját hangod meghallását.
2012. okt. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fiú vagy vagy lány? Ez azért fontos...


Csatlakozni akarsz a beszélgetésbe és nem irányítani azt... Vagy légy ott az elejétől+jó ha van előzmény, azaz tudod miről van szó. Vagy, ami a legjobb lenne, TE irányítsd a beszélgetést! Menj oda és hozz fel egy témát, kezdjetek el beszélgetni és te irányíts és akkor már lesz mondandód. Ha sok hobbid van és járkálsz össze-vissza jönnek a sztorik, beszédtémák alapból :)


pl.: Képzeljétek mi történt velem mikor jöttem haza edzésről, egy autós üldözés kereszttüzébe kerültem.


vagy


Láttátok multkor azt a csaj-bunyót a dizsi bejáratánál? Egy szakadsz kis törpe paliért verekedtek össze.


nem feltétlen kell igaznak lennie annak amit mondasz, de azért a valóságalappal rendelkező a legjobb :)


ui.: Ne félj, ha útközben kifogysz a szuszból. Majd akkor legközelebb sikerül tovább beszélgetni/ hozz fel gyorsan más témát vagy bocsi most mennem kell. Ilyesmik...

2012. okt. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miklovicz Álmos vagy? :D
2012. okt. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ez nekem jött, mármint az Álmosos, azt sem tudom ki az...
2012. okt. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!