Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék jót beszélgetni...

Hogyan tudnék jót beszélgetni velük?

Figyelt kérdés
A barátnőimmel MSN-en tartjuk a kapcsolatot. Az a baj, hogy nem vagyok valami beszélgetős típus. Ezt úgy kell elképzelni, hogy megkérdezem őket, hogy vannak, mit csináltak ma, mi újság van velük, de ezek után kifogyok az ötletekből.:( Nem szeretném, hogy megunjanak, csak mert béna társalgó vagyok. Szerintetek mit csináljak?
2010. jún. 6. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak van valami közös témátok, ami érdekel mindekit...

Na arrol.

2010. jún. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor nem tudsz velük miről beszélni, ha nem csináltok eggyütt semmit! ha meg az eggyütt átélt dolgokat már kibeszéltétek, akkor hagyd őket! nem kell mindenkire ráírni! Többek között én ezért megyek fel először rejtve :D
2010. jún. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

jó neked, én órákat képes vagyok MSNezni:D

beszéljetek suliról(tanárok,pletykák:D stb),tv,zene, mozifilmek,vicces youtube videók(mi ilyenekt küldünk egymásnak MSNen:),divat...

persze ha ezek közül téged egy se érdekel,akkor nehéz:S

2010. jún. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk néhány dologról azért nem könnyű beszélni velük, mert neten ismerkedtünk meg és messze laknak...:( De én ettől még szeretem őket. :D
2010. jún. 9. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!