Hogyan barátkozzak?

Figyelt kérdés

Elég nehezen szerzek barátokat..vagyis megismerek egy-egy új embert és eldumálok velük. De ennyi. Ha egy közegben vagyunk, eldumálgatok velük de semmi több. Egyetlen barátom van, vele is csak ilyen 2-3 hetente találkozunk, mert másik suliba jár, és ő pl szombat esténként nem szeret eljárni, ezért én se tudok menni, mert az már milyen, hogy odamegyek egy vadidegenhez hogy "hello szia barátkoznál velem/lóghatok veled?" Kis városban lakok, nem igazán vannak pl táncházak, vagy ilyen olvasóklub vagy akármi. Elég korlátozottak a lehetőségek. osztálytársaim nagy része, akiket kedvelek bejárósak. Egyszerűen nem tudom, hogy mit csináljak. :S

(Tudom hogy sok ilyen kérdés volt már, de mindig akadhat egy új tanács..)



2012. okt. 3. 20:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

az utcán ne próbáld meg, mert az emberi agy az nem befogadó ilyen téren, hogy szépen fejezzem ki magam


nekem is egy barátom van örülök ha havi 2x látom

2012. okt. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igazából ezt az egy barátomat is lassan elveszítem..vagyis mérges rám/megsértődött egy hülyeség miatt. És nem tetszik neki alapvetően hogy a magam feje után megyek, mert ő ilyen "főnökösködő" és ha vmit eltervez annak úgy kellene lennie. És én nem azt teszem ált. amit ő akar, ezért néha látom rajta h frusztrált miattam...
2012. okt. 4. 15:10
 3/16 bunny007 válasza:

Szia!

sajnos hasonló a problémám mint neked. Nincs tesód véletlenül, vele és az ő baráti körével is lóghatnál.Nem tom hány éves vagy de én 20 évesen vagyok ilyen szituban:(

Úgyhogy én is várom a válaszokat!

2012. okt. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Akarsz haverkodni? :D

Írj rám ha igen ;) 17f

2012. okt. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Van tesóm, de ő nem engedi/akarja hogy vele menjek, közös barátaink legyenek..

Személyes barátokat szeretnék kedves 3., ne haragudj!

2012. okt. 4. 21:08
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy és fiú vagy lány?

"Személyes barátokat szeretnék" Mennyire vagy elzárkózva a netes ismerkedéstől, de a lehetőségekhez képest mihamarabbi találkozástól? Neten ismerkedek, de nagyon szeretnék találkozni, én sem netes barátokat keresek. Kicsit nehéz neten, mert mindeki messze lakik. Szóval, megkérdezhetem hol laksz? ...vagy bárki mástól aki ismerkedne?

2012. okt. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Gyulán lakom..=Békés megye). Ha netes emberrel találkoznék, az nagyon sok idő után lenne, és csak mikrofonozás/webcamerázás után...
2012. okt. 5. 17:20
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól mert messze lakik még jó ha van valaki akinek leírod a bajaidat és ad egy választ, mint külső szemlélő. Nekem is van levelezőtársam 250km-re lakik de sok sz@rt segített már átlátni, és csak annyit tett hogy meghallgatott és leírta a véleményét.


Én Pest közelében lakom, de szívesen levelezek bárkivel az országból... ki tudja hogy kivel, mikor, és hova sodor össze a sors vagy a jövő.

2012. okt. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21:40 vagyok. Gyula sajnos elég messze van, voltam ott nyaralni, még pár éve. Kecskemét közelében lakom. Egyébként ha ismerkedni akarok és személyesen találkozni, nem volna idegzetem hónapokat beszélni neten előtte.
2012. okt. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Pont azért akarnék hónapok után találkozni valaki netes személlyel, mert ki tudja, mit állít magáról. Elmegyek az is lehet h valaki teljesen más ember lesz ott, előtte pedig jól beetetett..van olyan a környezetemben, aki így járt, én nem akarok a helyébe kerülni.
2012. okt. 6. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!