Hogyan barátkozzak?

Figyelt kérdés

Elég nehezen szerzek barátokat..vagyis megismerek egy-egy új embert és eldumálok velük. De ennyi. Ha egy közegben vagyunk, eldumálgatok velük de semmi több. Egyetlen barátom van, vele is csak ilyen 2-3 hetente találkozunk, mert másik suliba jár, és ő pl szombat esténként nem szeret eljárni, ezért én se tudok menni, mert az már milyen, hogy odamegyek egy vadidegenhez hogy "hello szia barátkoznál velem/lóghatok veled?" Kis városban lakok, nem igazán vannak pl táncházak, vagy ilyen olvasóklub vagy akármi. Elég korlátozottak a lehetőségek. osztálytársaim nagy része, akiket kedvelek bejárósak. Egyszerűen nem tudom, hogy mit csináljak. :S

(Tudom hogy sok ilyen kérdés volt már, de mindig akadhat egy új tanács..)



2012. okt. 3. 20:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%
Akkor meg mi értelme az ismerkedésnek? Akkor is lehet ám nagyot csalódni, ha neten nagyon szimpatikus az illető, szinte már megkedveled (barátként), aztán meg jön a lehangoló valóság. Na mindegy, mindenki más, mindekinek máshogy jó. Legyen szerencséd és barátod! :)
2012. okt. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
De én nem neten akarok barátkozni, olyan válaszokat szerettem volna kapni, hogy mégis hogy próbáljak "közeledni" az emberek felé, vagy hova próbáljak elmenni...
2012. okt. 6. 23:04
 13/16 anonim ***** válasza:
keress másik társaságot
2012. okt. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Hah... ugyan ez a szitu most nalam. Eselyem nincs baratokat szerezni itt. En Sarkadon lakom (Gyula mellett). De itt mki ismer mkit... Es valahogy nem illek be kozejuk. Kar hogy csak most talaltam meg ezt a kerdest. :(

19/L

2015. márc. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 T.Panni válasza:
Nekem a legjobb barátom Ukrajnában lakik :( Szóval, a távolság nekünk nem annyira rossz :) Így is jóban vagyunk:)
2017. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 ArkaRika válasza:

Érdekelne, mire jutottatok :D

34 évesen, 2 gyerekkel és férjjel sincsenek barátaim 😬

Nálam a bulit és kikapcsolódást az jelenti, ha szombat este a férjem bevállalja a gyerekeket. Én iszok, ő felügyel és altat. Ha szerencsénk van, akkor kidőlnek a kölykök, és kettesben rosszalkodhatunk egy kicsit 😁

Néha jó lenne mással is lazítani. Mármint haverokkal, buliban, vagy nem tudom, csak jó lenne kiszakadni ebből a mókuskerékből 😏 vagy legalább valakivel együtt inni, hogy ne érezzem magam egy totál csődtömegnek 😅

ápr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!