Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Voltál már szerelmes hírességb...

Voltál már szerelmes hírességbe/sztárba? Ha igen, kibe és csináltál hulyeségeket miatta? Mesélj el mindent! : )

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 21:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Szerencsi Évába, szegény nyugodjon békében!
2009. aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
48%
igen horváth évába minden nap néztem a coolon meg ahol volt a tv-be és hokiztam rá meg ijenek hulyeseg max az volt amikor ráélvetem a képernyőre 14f
2009. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Leonardo DiCaprioba voltam szerelmes, mikor először láttam a Titanicot! :)
2009. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
98%

én 11 éves koromban zac efronba xDDD

ráragasztottam a kispárnámra a posztert, amin rajta van, puszilgattam az autogrammját, írtam neki szerelmes levelet, állandóan hsm-et néztem.. xDD szerintem ezért utálom annyira. :D

2009. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%

Matthew Tuck-ba (Bullet For My Valentine), 14évesen. Mit csináltam? Jézus, az már beteges volt és nem publikus... :D:D

16L.

2009. aug. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
98%
én a Black eyed peas énekesnőjébe a Fergie-be voltam belezúgva amíg meg nem láttam smink nélkül és nem tudtam meg h kb az anyámmal egyidős :D
2009. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
97%

a Csabiba vagyok szerelmes a popdarálóból még mindig^^

az összes rész megvan xD

2009. aug. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
97%
Jacoby Shaddixbe vagyok:DD Beteges állat lettem tőle. :\
2009. aug. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%

Hm...Jacoby Shaddix az jó pasi...egy időben én is odavoltam érte, még azért most is...:D

Amúgy én Lauri Ylonen-be voltam szerelemes. Nem csináltam nagy örültségegeket csak annyit, hogy tele raktam a szobámat poszterrel, 1x elment a koncertjére és akkor kiadtam magamból az állatot, mind vettem a folyóiratokat amiben róla írtak, egész nap The rasmust hallgattam, és bemagoltam az összes szöveget. De most már kigyógyultam belőle,azt hiszem(még mindig itt van 5 poszter)...Utána még voltak egypáran Jensen Ackles, Danny Jones, Jared Leto...xD

2009. aug. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
98%

Ovis voltam még, amikor Terence Hill volt a szerelmem... látszik, más korosztály :)))

Még most is jó pasinak tartom és örülök, hogy jó ember is, bár nem vett el feleségül. (egyre kevésbé neheztelek érte :) ) Egyszer azt álmodtam, hogy nekiadtam a tejbegrízemet! Pedig az nagyon nagy szó.. dehát lóháton jött és nagyon éhes volt :)

2009. aug. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!