Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyik osztálytársam hazudott...

Egyik osztálytársam hazudott rólam az osztályfőnöknek aki már így is utál. Valami bosszú ötlet?

Figyelt kérdés

Nem vagyok én ilyen bosszút álló de most muszály lesz!

Van egy fiú az osztályabn. Múlt héten beteg voltam és az osztálytársam hazugságokat terjeszt rólam az osztály és az osztályfőnök előtt... Nem volt ezelőtt semmi bajom ezzel a fiúval de most mintha minden más lenne. Osztályfőnök már így is gyűlöl mert van 1 barátom (akit nagyon szeretek már 10 hónapja:D ) és szerintem osztályfőnök ezért utál mert hát "pasizok". A lébyeg hogy bosszút akarok állni de azért úgy h ne kapjak figyelmeztetőt a suliban. Pl. olyanokra gondoltam hogy felveszem telón hangra hogy: xy új üzeneted érkezett. És egy szigorúbb tanár óráján lejátszanám... Vagy rájönnének?

Köszi előre is a válaszokat! 14/L


2009. márc. 2. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A saját telódra veszed fel a hangot és azt játszod le?Mert akkor ugyis ráfognak jönni hogy Te vagy az.Az elötted ülök rád fognak nézni,aztán a tanár...inkább csörgesd meg rejtetben a telóját a srácnak és intézd ugy hogy be legyen kapcsolva a telefonja.Mit hazudgált amugy rólad??
2009. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
fogd rá, hogy dolgozatnál puskázik vagy ha dohányzik buktasd le
2009. márc. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

a hazugság az hosszú a lényeg hogy a pasimmal kapcsolatos és nagy hülyeség. de már ma mondtam neki hogy mondja meg ofőmnek hogy hazudott de nem fogja.

a cigival meg az a baj hogy eszében sincs cigizni...:( arejtettel meg az hogy nokia 5310 em van és azon nincs rejtett...:(:(:(:(

de azért köszi

2009. márc. 2. 21:42
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem is 5310-em van :D nagyon jó mobil sztem


Hát hány éves a pasid?

Nézd, ilyen helyzetben nem az ő játékát kell játszanod az elején, arra is sokr kerül, később, alőször azt kéne tenned hogy elmész a szüleihez és megmondod nekik tök rendesen, nyugodtan, komolyan, hogy a fiuk hazudozott az osztályfőnöknek, és hogy nem akarja nekik elmondani, és hogy te ezért nagy bajba kerülhetsz, ez meg fogja ilyeszteni, a szüleik intézkedni fognak, ha van egy kis eszük....

Aztán ha legközelebb találkoztok velószinű nem fog veled beszélni, vagy jó lecsesz és megfenyeget, ezt szépen ved fel a mobiloddal, és mond neki ha valamit is csinál megmutatod a szüleinek a fenyegetőzéseit :)

Rengeteg ilyesmit csinálok manapság, van egy pár barom a világon akik tul beképzeltek, le kell csökkentenem az egójukat :) 17-f ha gondolod irj egy privit és beszélünk :D

2009. márc. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Akkor verd meg!!:)

ÉS ne foglalkozz vele hogy a tanár utál...kinem szarja le a tanárt...O-.-O

2009. márc. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
sajnos anyukám is a suliban tanár -.- úgyhogy nekem tanulnom kell és tudjátok a "jó benyomás" a tanárnak...-.- de nem vok stréber! xD am köszike a komikat és várom a továbbiakat is!
2009. márc. 2. 22:05
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
akkor miért nem kéred meg anyukádat, hogy beszéljen az osztályfőnököddel?!
2009. márc. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
szoktál nézni barátok köztet? én sem. igen tudom h szar az egész, de abban volt egy nagyon jó rész, amikor az egyik tag hirdetést adott fel egy másik nevében egy meleg társkeresőn. na, csináld te is ezt a srác nevében és írd oda a telszámát, ímél címét, stb.
2009. márc. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%

jahm ez az utolsó az jó ötlet. :)

én vipen klubbot csináltam h "utáljuk együtt xy-t" és raktam fel eóla tök gáz képeket.:D köbö 80an voltak a klubban.:D

2009. márc. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1., Osztályfőnök menjen a p*csába!

2., Hülye aki ezt elhiszi rólad!

3., Az én tapasztalatom, hogy az ilyenekkel nem érdemes foglalkozni, mert ha látják, hogy foglalkoznak velük akkor újra kombinálni fognak.

4., B*szódjon meg az összes aki ezt kitervelte ellened!


Írj, ha segíthetek! Ja bocsi a szövegért, csak épp ideges vagyok, de ahogy leírtad Te is úgyhogy igazából semmi különös!

2009. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!