Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan, hogy eldöntjük,...

Van olyan, hogy eldöntjük, hogy nem haragszunk valakire? Vagy milyen esetekben szűnik meg a harag?

Figyelt kérdés

Van egy általános iskolai osztálytársam, aki rengeteget szemétkedett velem. Illetve, többen is voltak. Rengeteget károsult miattuk a személyiségem.


Azóta, 5 év múltán írt levelet facebook-on. Nem békülős levél volt, csak úgy érdeklődött. Fura, de azt érzem, hogy most már nem haragszom rá. Talán csak azért, mert immár 6. éve nem láttam, de valahogy úgy vagyok vele, hogy nincs kedvem haragudni. Nem látom értelmét. Mit gondoltok erről?


2012. okt. 9. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ne élne élénken benned a történtek. Szerintem különben azt, hogy valakire haragszunk egy ilyen után, nem tudjuk eldönteni, de azt igen, hogy kizárjuk-e az életünkből. Engem olyan ember nem érdekelne, aki az életemet rossz útra vitte.
2012. okt. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A megbocsátás neked jó. Örülj neki, ha meg tudsz bocsátani. És 6 év alatt,a zért sokat változik az ember. Pláne általános iskolás korból a fiatal felnőtt korba.
2012. okt. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!