Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetséges, hogy még valaha...

Lehetséges, hogy még valaha tudok úgy nézni egy lányra, hogy nem a ribit látom benne?

Figyelt kérdés

Annyira sokat csalódtam és rengeteg visszautasítást is kaptam, úgy érzem gyűlölöm a lányokat és mindben csak a rib@ncot vagy a beképzelt, egoista, nagyszájú, utálatos hárpiát látom csak.


A csúnya lányoktól is kaptam durva visszautasítást, szóval az irányukban sem érzek jobban, minden lányban csak a rosszat láttam és ez is igazololódott be az irányomba.


Na meg ezek után látom, hogy mind felszínes és cssak a külső alapján ítélnek el embereke vagy kedvelnek.


Én például alacsony és csúnya vagyok, de attól még van lelkem, a sok kedvességgel nem mentem semmire, azóta egy utálatos, bunkó, állattá váltam, aki egy nőt sem hajlandó kiszolgálni, engem aztán kérhettek, hogy lájkoljam a képeitek vagy rajongjak értetek, sosem tudtok elcsábítani, kiverem a farkam max és kész, de semmi jót sem érzek irántatok, szeretni sem tudok már mert a legutóbb lány elhagyott egymásik srácért, hatalmasat csalódtam és én marha nem is értem, hogy tudtam egy ilyen felszínes rib@ncba szerelmes lenni, aki jellemre is szimpinek adta ki magát, pedig valójában ő is csak egy felszínes, legjobbképűbbekre hajtó, pénzmániás lány volt.



2012. máj. 6. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ejnye, ejnye. Ennek ellenére nem kellene általánosítanod. Nekem is visszautasításban volt részem eddig, de nem csüggedtem el. Lehet, hogy vannak csodák. Hinni kell a csodákban. Higgyünk a csodákban. Vannak. Reménykedjünk. És ha a reményt meghalt már? Akkor mindegy.
2012. máj. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Biztos nehéz lehet neked ennyi csalódás után.Mi lányok is rengetegetek csalódunk. Nekem is vannak tapasztalataim,de még mindig úgy állok a dolgokhoz, hogy biztos van a földön egy olyan fiú aki aranyos kedves és elfogad olyannak amilyen vagyok. Nem lehet az össze olyan bunkó és szemét akikkel eddig találkoztam! A lányok sem mind olyanok akiket leírtál. Szerintem próbáld meg őket jobban megismerni és csak aztán legyen köztetek valami. Ismerd ki igazán. Hiszek abban hogy mindenki megtalálja a maga párját az életben :)
2012. máj. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ti első két válaszoló is épp azért fogtatok ki bunkókat, mert ők jóképűek és magasak voltak! -.-"


Újra igazolódik az elméletem, ti is igazoltok engem, lebuktatok.


Minden férfitársamnak üzenem, aki kedves és jószívű srác, ne legyen ilyen egy nőve sem, nem érdemlik meg a lányok, mert bizony ha így tesztek, titeket is kihasználnak és csúnya vége lesz a számotokra, anőknek egyébként is a bunkó, jóképű, magas vagy izmos fickók kellenek, akik még gazdagok is.


Ezek után egy egyszerű kedves, szeretnitudó, de szegény, csúnya, alacsony fiú esélytelen vagy ha össze is jönnek vele a lányok, egy idő után dobják egy jóképű, magas, izmos, gazdagért.


Nem is éri meg rájuk időt szánni.


Haveroméknak is megmondtam ti csajozzatok, mert jóképűek vagytok, de engem hagyjato ki belőle, nekem nincs esélyem és nem is kívánok még több kudarcot megélni, ami úgyis bekövetkezne, mert mindnek csak a jóképű, magas srácok kellenek.


Ha ők így elutasítanak engem, akkor én elfogadom és szintén így teszek irányukba, nem is foglalkozom többet én sem velük, jobb lesz így nekem is most már belátom.


Legutóbb is szörnyű volt látni,hogy undorodott tőlem minden lány, akinél bepróbálkoztam, míg haveromék taroltak.


Ennyi, a PUA egy kalap sz@r, csak ha jóképű és magas vagy izmos vagy, akkor válik be a technika!

2012. máj. 6. 17:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Most akkor igazollak, bár bármit mondanék azt annak vennéd. Nekem mindig is kedves, normális barátaim voltak. Pedig nem voltak csúnyák. Van egy rossz hírem. Technika ide vagy oda, mi is látunk a szemünkkel, azért van, és bizony fontos az is, hogy testileg vonzódjunk a párunkhoz. Az meg hogy kinek mi tetszik, hát igen. Vannak olyanok akik a legtöbb embernek tetszenek, és vannak akik nem. Szerintem olyan nincs, hogy valaki senkinek ne tetsszen. Persze egy csúnya, bunkó, rosszindulatú pasi már lehet hogy senkinek nem fog kelleni. Ha minden jól megy, akkor majd túlteszed magad a csalódáson, és hátha elmúlik ez nálad. Vagy valóban csak a farok polírozás marad. A kérdésedre a válasz: Nem, ha így elzárkózol, meg sajnálgatod magad, akkor sosem lesz olyan, hogy nem csak a ribit látod minden nőben.
2012. máj. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ma 17:56


Jó, nem érdekeltek, talán jobban is járok, hogy senkinek sem kellek.


Úgyis csak megcsalni meg megbántani tudjátok a párotok, ti lányok ehhez értetek csak.


Aki kedves azzal ezt teszitek, de ha bunkó vagy megaláz, ő csal meg titeket az már nyerő, csak így tud egy férfi hossszabb távon sikeres és jó nőcsábász lenni.


Ez kell nektek, hát meg is kapjátok, nem leszek soha többet jófiú!

2012. máj. 6. 18:06
 6/8 anonim ***** válasza:
A nénikéd csalja meg a párját. Szerencsétlen. Sosem csaltam meg senkit. Engem viszont már csaltak meg. Igaz csak egyszer. Mégsem lett belőlem ekkora szánalmas lúzer. Eddig a pontig még sajnáltalak, de már csak röhögni tudok rajtad ezek után.
2012. máj. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt éreztem,mikor olvastam a vinnyogásod:

[link]

Ha ilyen véleménnyel vagy a nőkről,mégis milyen jogon várod el,hogy normálisak legyenek veled?Recskázz csak tovább kisfiam,neked ez való.

[link]

2012. máj. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pendulum92 ***** válasza:

Én magamban keresném a hibát, nem a lányokban.

Hogy ne néznének le, látnának undorítónak, mikor te is undorítónak találod magad, és lenézed? Többiek csak ezt mutatják számodra!

2012. jún. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!