Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 14 éves lány vagyok, eddig...

14 éves lány vagyok, eddig mindig a fúk érdekeltek de tavaly óta picit úgy érzem mintha beleestem volna a legjobb barátnőmbe! Nem tudom elmondjam-e a szüleimnek mert félek h nem értenének! Szerintetek érdemes lenne elmennem e pszichológusoz?

Figyelt kérdés

#Összezavarodtam(lányt vagy fiút?)
2012. okt. 9. 21:12
 1/8 anonim válasza:

Ezért nem kell elmenned, mert természetes .. Nem mindenkivel esik meg, de egy pár emberrel igen.. Egyik barátnőmmel is ez volt, utána pedig minden a régi lett..(:

Ne aggódj, mert ez valószínűleg nem végleges helyzet..(:

2012. okt. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Én azt olvastam a neten, hogy egy lány, mindig bele van zúgva a barátnőjébe, mindig érez iránta valami vágyat ha nem is veszed észre , ez tudatalatt így van. Ez azt jelenti, hogy nagyon jó barátnődnek tartod, és mivel megszoktad hogy vele vagy, így érzel iránta egy kis vágyat.

Nem feltétlenül kell elmenned pszichológushoz, csak akkor menjél, ha nagyon elfajul a dolog ( értek ez alatt azt hogy mondjuk lefeküdnél vele vagy valami) akkor menjél csak. Szerintem nyugodtan megmondhatod a bar.nődnek, mert ha nagyon jó bar.nőd, akkor biztos hogy meg fogja érteni, de ha értelmileg nem érti meg, akkor meg felesleges az egész :)

2012. okt. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell pszichológushoz menni, valamilyen szinten minden lány így van ezzel. Egyszerűn törődésből, női ösztönből jön.
2012. okt. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is voltam így, sokat is pörögtem rajt, de aztán elmúlt hálistennek.

Nem taszítana vissza egy lány (akár a barátnőm) közelsége "úgy", de inkább maradok a fiúknál. :)

2012. okt. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A médiának és az elb*szott társadalomnak köszönhetően mára már divatból válnak leszbivé a nők
2012. okt. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá hogy elmondom de félek hogy mindent elrontanék vele és kerülni kezdene.Nálunk mindennapos h fogjuk egymás kezét és egyszer már meg is csókoltuk egymást(nem nyelves)de ő azt mondta nem leszbi!
2012. okt. 10. 18:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Te vagy az Andikám?
2012. okt. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ömm nem,nem én vagyok!
2012. okt. 14. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!