Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményetek erröl a...

Mi a véleményetek erröl a tragikus eseményröl?

Figyelt kérdés

[link]


Egyébként a vidit 5 héttel az öngyilkossága elött csinálta.

Sztem borzasztó hogy egy piti dolog miatt valakit így elvágjanak az élettől és állandóan megszégyenítsék, nem számit hogy gyenge volt vagy ilyesmi de ezt kapni...

Sosem segitett rajta senki, hanem mindig megalázták, és nem szálltak le róla még akkorsem amikor már tényleg összeomlott, sose szállhattak le róla és örökre megszégyenülve senkivé vált pláne fiatalon... hát még ha ő ugy is gondolta szerintem egyátalán nem ö a hibás még abban sem hogy öngyilkos lett, hanem a gyilkos aki kirakta a képét és üldözte!


2012. okt. 14. 07:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Vannak xar emberek akik az ilyen szekálásba lelik örömüket. Szomorú ügy, de azért én nem sorolom akkora tragédiák közé (bár ki hogy éli meg) hogy ez miatt öngyilkosnak kellett lennie a fiatalnak. Gondolom senkisem egyből azonnal lexarommal reagál, de talán túlságosan is a lelkére vette a dolgot. Tudom jól nem egyszerű, de ezért nem lett volna szabad drogoznia, alkoholba meg öngyilokba menekülni. Lett volna más megoldás, az idő pedig segített volna feledni... Mindkét fél hibás. A szekálók persze nagy mértékben, de a lány is. Valahogy készült az a meztelen kép, nahmeg a „megoldás” amivel kezelte...
2012. okt. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A gyerekek a legkegyetlenebbek. És ugye egy kamasz is még csak gyerek.
2012. okt. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Huh ez most így reggel nem kellett volna, egész nap depis leszek :S Amúgy nagyon sajnálom, hogy ilyen dolgok előfordulnak emberekkel, mármint oké, hogy hibázunk, mindenki hibázik de nem kéne ilyen szinten szivatni valakit.
2012. okt. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az, hogy pár hónapig mindenki kiírkálja, legalább történik valami, aztán úgyis elfelejtik, és megy tovább egymás szekálása.


az igaz, hogy hülyeség volt meztelen képeket küldenie, de őszintén nagyon sok hülyeséget csinálnak az emberek, a fiatalok meg sokkal naivabbak. más is ezt csinálja, csak nem mind kerül napvilágra. már 12-13 évesen elvesztik a szüzességüket, csak az meg menőnek számít...

érzékeny és buta volt, ennyi.


"A gyerekek a legkegyetlenebbek. És ugye egy kamasz is még csak gyerek."


ez nem igaz, ráaádsul a kamasz sem gyereknek számít.

2012. okt. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Végig néztem a videót de nem tudok angolul...:)

A családjával mi van azok nem is töröttek vele vagy mi?

Ha ez a hülye Facebook-ot nem hozták volna létre ez a lány se halt volna meg...minden nem oda tartozó dolgokat feltöltenek, magánélet stb... és ez lesz belőle. :@

Háát én az ő helyébe nem öltem volna meg magam e-miatt, nekem is nagyon szar lenne de mellettem ott lenne a családom, vagy magántanuló vagy megváltoztatnám a nevemet, új stílust csinálnék magamnak és elmennék egy másik suliba . Ha ott rájönnének h kivagyok akkor...

De ő is egy ember...nem értem h miért kellet megalázni szegényt!!!

Ha nem most látnám ezt a videót hanem jóval előbb akkor írtam volna neki egy levelet de persze google fordító segítségével.

MINDENKI AKI MEGALÁZTA AZ ROHADJON MEG AHOL VAN A CSALÁDJÁVAL EGYÜTT, meg remélem a bűntudat az mindörökké bennük lesz!!!!!

2012. okt. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az a borzasztó, hogy a youtube-videó alatt még mindig posztolják az emberek a gyűlölködő kommenteket, hogy megérdemelte... itt is meg lehet nézni az 1. kommentelő hozzászólását, inkább nem is fűzök hozzá semmit.


Egyébként sok hasonló sztori van, az emberek mindig arra szállnak rá, aki gyenge, és akin látják, hogy könnyű fájdalmat okozni neki. Ha a lány kiborulás helyett a képébe röhögött volna azoknak, akik kínozták, akkor az egész tortúra el sem kezdődött volna, mert nem látták volna meg benne az áldozatot, és nem agressziót és gyűlölködést váltott volna ki a többiekből. Ezeket az érzéseket ugyanis kizárólag a gyengesége váltotta ki, elvégre mit csinált, félmeztelen kép került ki róla a netre, meg lefeküdt egy csávóval, akinek volt barátnője? Hát ettől még éppenséggel szupermenő csaj is lehetett volna belőle a suliban, ha ezeket kellően nagy pofával csinálja.

2012. okt. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Doktorussz valószínű szövegértési problémád van! Az első hsz nem gyűlölködő! Sajnálatos dolog ami volt! De! Két fél van. A lányról lett meztelen kép. Az sokat elmond! Majd a xar emberek kezébe került valahogy akik szekálni kezdték! Ez gonosz dolog! Itt hibás mindkét fél, akik csesztették azok már komolyan, mert ugye egy kép hiba, de amazok már tudatosan baxkódtak vele! A másik hiba a lánytól, hogy drog, alkohol majd az öngyilkosságba menekült! Tudod lehet szar, és fájó egy ilyen dolog, de lett volna biztos más megoldás is. Nem lett volna szabad más emberek barom agymenése miatt az életét önkezűleg eldobni! Sajnálom, mert köcsögök voltak vele, de nem tudom megérteni azt ami lett belőle! Cikinek érzik, de az élet adhat nagyobb pofont is a szekálástól, talpra kell állni, tenni ellene. De azért ne feledd a lányról valahogy lett kép, tehát a történet tőle indult ki.. Ettől függetlenül baxák meg akik ezt kiharcolták neki. 1es.
2012. okt. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"MINDENKI AKI MEGALÁZTA AZ ROHADJON MEG AHOL VAN A CSALÁDJÁVAL EGYÜTT, meg remélem a bűntudat az mindörökké bennük lesz!!!!!"


a bűntudat ritka jelenség ebben a világban

2012. okt. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!