Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én úgy gondolom, hogy valami...

Én úgy gondolom, hogy valami durva negatívitás van a térben, ami váratlan tragikus betegségeket, idegbajt, baleseteket, katasztrófákat, konfliktusokat okoznak személyes és általános szinten is? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Én nem akarok "pánikolni". De az utóbbi pár évben folyamatosan úgy érzem, hogy folyamatosan harcolnom kell egészségileg, mentálisan,pénzügyileg, emberi kapcsolatokban a megmagyarázhatatlan negativitások ellen. Kezdem úgy gondolni, hogy mostanában ezzel mindenki így van.Pl. most hallgatom a híradót, ahol 33 hetes kismama, ikerterhességgel váratlanul meg halt. Én is 33 hetes vagyok, és mostanában nekem is voltak ijesztő tüneteim. Szívritmuszavar,homályos látás, oxigén hiányérzetem.. Mondanom sem kell, hogy az orvosok szinte semmi értelmeset nem tudtam mondani. Saját szervezetem rakta helyre a hibát.Szerintem ezek okai negatív mentális energiák a térben. Mit gondoltok?
2011. jan. 10. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én depressziós vagyok, az annak tulajdonítható? Meghát látom hogy mostanában egy csomó depressziós kérdés van itt is...
2011. jan. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tény, hogy rossz időket élünk. nem véletlenül tört ki most a válság pár éve. "negatív mentális energiák a térben" alatt mit értesz? démonok? és tényleg sokan érzik most szarul magukat.
2011. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom... de igen arra gondoltam, mintha egy bizonyos egyensúly megbomlott volna. Azok a finom energiák, ami a kiegyensúlyozottságot, egészséget és jólétet adják, ahelyett a robbanékonyság,szélsőség fizikálisan és mentálisan létezik. Ennek a gazdaság csak egy vetülete, nem következménye szerintem.Nevezhetjük ezt démonoknak is, de nem tudom mi lehet.
2011. jan. 11. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!