Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Így van értelme az életemnek?

Így van értelme az életemnek?

Figyelt kérdés

Minden napom unalmas, ugyanúgy telik, hétköznap elmegyek iskolába ahol egy szót nem szólnak hozzám, levegőnek néznek, aztán hazajövök, tanulok, este ha valami internetes haverom feljön azzal beszélek de azt már beláttam hogy annak semmi értelme, írogatni valakivel aki 200 km-re lakik és soha nem fogok vele találkozni.

Hétköznap legalább nem ülök egész nap itthon, de hétvégén nincs mit csinálnom, itthon ülök egész nap esetleg az udvaron vagyok, mert nincs kivel elmennem sehova meg ilyenek. Teljesen unalmas az életem, egy haverom sincs, meg senki akivel egyáltalán tudnék beszélgetni. Nagyon undok módon állnak hozzám az emberek. Mit lehetne tenni? És van értelme egy ilyen unalmas, egyhangú életnek?

A hobbim unalmas de az nem számít szerintem, meg nem szoktam bulizni és dohányozni.

16/F


2012. okt. 19. 19:13
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az is elég rosszul esik hogy reggel bemegyek az iskolába, köszönök annak aki bent van, jön még valaki, és beszél ott mindenki máshoz csak nekem nem. Bárkivel elbeszélgetnek csak velem nem akarnak, legtöbben nem is köszönnek. Igazán nem értem ezt a bunkóskodást mivel érdemeltem ki.
2012. okt. 19. 19:15
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi a hobbid, hobbit?
2012. okt. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Fényképezés de nem ez a lényeg erről úgyse tudnék kivel elbeszélgetni, és ez nem lehet indok erre az egészre hogy így elrontják a kedvemet, így levegőnek néznek.
2012. okt. 19. 19:17
 4/13 anonim ***** válasza:
2 igazi barátom van, 1ik 160 km-re lakik, a másik meg 225 km re lakik. Ez van.
2012. okt. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyébként nem kívánok túl sokat csak hogy legyen 1-2 ember akivel délutánonként el tudok menni valahova, meg tudok beszélgetni velük, nem néznek levegőnek meg ki se használnak. De én ennyit se érdemlek meg, semmit a magányon kívül. Iskolában jól tanulok, de annak is mi értelme van ha az életemet magányosan élem le.
2012. okt. 19. 19:37
 6/13 anonim ***** válasza:

Furcsamód én is hasonlóan élem meg a mindennapokat, bár nekem van egy kisebb baráti társaságom, akikkel igazán jóban vagyok, de kong bennem az üresség egyszerűen. Jelenleg nincs kedvem velük se kimozdulni, ha nincs suli, egyszerűen bepunnyadok. Na meg nekem is itt van az internet, van akivel már évek óta beszélgetek, de messze lakik, így hosszútávon semmi értelme nincs, csak elpazarolt idő végtére is...

Ha jól tanulsz (én igyekszem pl.) akkor van esélyed elérni a céljaidat(már ha vannak) és kitörni ebből az egészből. Sablonszöveg, de fiatal vagy, ott van előtted az egész élet, még rengeteget változhatsz, és a környezeted is. Van értelme az életednek, csak néha mélyebbre kell ásni, és légy türelemmel.

16/L

2012. okt. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt középsuliban és még most is ez van az egyetemen :(
2012. okt. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert valószínűleg dögunalmas vagy
2012. okt. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Így semmi értelme az életednek, de ha akarsz tudsz változtatni rajta.

Nézd meg ezt a filmet: http://www.youtube.com/watch?v=RwKwQwvaHN8

2012. okt. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én már küldöm neki a pozitív energiákat... xD Meg a pénzenergiát :D


Nah, szóval komolytalan ez a film...

2012. okt. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!