Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Semmi nem jön össze? Pechsoroz...

Semmi nem jön össze? Pechsorozat? Semmi értelme az életemnek?

Figyelt kérdés
Voltatok már úgy hogy semmi nem jön össze?Kb 1 éve nincs munkám,vannak lehetőségek amiket nem szalasztok el,de mindig valami közben jön,egyszerűen nem hiszem el hogy ilyen szerencsétlenül alakul egy embernek az élete,mindent megteszek azért hogy legyen munkám és lennének is lehetőségek,de vagy nem én kellek a munkáltatónak,vagy már betöltötték,vagy az a baja hogy nincs autóm...vagy valami mindig van.mindig úgy állok hozzá hogy jó kisugárzásom legyen és lássa rajtam hogy kell nekem az a munka..de valami mindig közbe jön.már nem látom értelmét az életemnek,rengeteg pénzembe van a munka keresés,rengeteg telefon hívás,utazás,mert más városokba is néztem és el is utaztam..de semmi nem jön össze.az egy év alatt ha mindent össze számolok kb 200 ezer ft ment el telefonokra és utazásokra..romokban az életem minden tartalékom elfogyott,ma voltam egy munkát nézni és 30 km-re van ahol lakom és vonattal mentem,annak meg az volt a baja hogy nincs autóm...mondom nem mindegy hogy vonat vagy kocsi ha oda érek időbe?egyszerüen nem látom a kiutat,egy éve ez van,mindig pofára esek és csalódom,már félek elmenni munka ügyben bárhova is mert úgy is tudom hogy megint csalódottan jövök haza...elegem van az egészből..2 szakmám van és érettségim,németül beszélek,nem kellek sehova..vicc az egész..
2012. jan. 31. 15:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja és 28 éves vagyok..
2012. jan. 31. 15:21
 2/12 A kérdező kommentje:
már lassan a barátnőm is elhagy..elegem van az egészből.mit csinálhatok rosszul?
2012. jan. 31. 15:25
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen ez egy ördögi kör...mert az ember egyre kétségbeesettebb lesz és ez meg is látszik rajta, a küllemén, a viselkedésén.


Német nyelvterületen próbálkoztál?

2012. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen ott is próbálkoztam.pont most jöttem haza onnan.itt lakom az osztrák határ mellett,nem azt mondom hogy profin beszélek de ahhoz hogy a szakmámban dolgozni tudjak bőven elég..
2012. jan. 31. 15:27
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi a szakmád?Úgy tudnánk oldalakat ajánlani..de sztem is német nyelvterületen kéne próbálkozz,ott biztos,hogy van munka,még szimplán érettségivel is..
2012. jan. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ma 15:29


ebbe a 2 hónapba kb 5 osztrák munkahelyen voltam,volt ahova fel is vettek próba időre.aztán kitalálták hogy még sem kell nekik ember mert sokan vagyunk.mindig jön valami.sok ilyen oldalt tudok és egyfolytában nézem,egyfolytában küldöm az emailokat és telefonálgatok.csak ebbe a hónapba ment el kb 200 eurom telefonra és utazásra.ami kb olyan 60 ezer ft.már tehetetlen vagyok..

2012. jan. 31. 15:31
 7/12 A kérdező kommentje:
bocsánat az 5 munkahelyből 2 jött össze,az egyik nem az igért összeget adta a másik meg azt mondta hogy még sem kell nekik ember mert úgy néz ki vissza jön egy régi dolgozójuk...kur.vára unom hogy mindenki átb.assza a fejemet..
2012. jan. 31. 15:36
 8/12 A kérdező kommentje:
emennyi pénzt kidobtam telefonálásokra meg utazásokra azon már vehettem volna 300 db 7-es lottót és lehet nyertem is volna rajta..
2012. jan. 31. 15:37
 9/12 anonim ***** válasza:
A lottó marhaság...de nem tudom,még mindig nem irtad a szakmádat..itthon a barátnőm sem talált munkát egy évig,de én külföldön 1 hónap alatt találtam..persze mindent bevállaltam és nagyon megnéztem,hogy kiket hivok föl,mert sok a kamu hirdetés..de azokat ki lehet szűrni,én is megtanultam a saját káromon.
2012. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
az eredeti szakmám az víz-gáz központi fűtés szerelő,abba nem sokat dolgoztam és nem is nagyon értek hozzá,később megcsináltam a szakács iskolát 2 éves esti képzésen,plusz ugye van egy érettségim és targonca vezetői engedélyem,pizza sütéshez is értek,ezen kívül bármilyen munkát elvállaltam volna,elmennék még téglát hordani vagy sz.ar lapátolni is vagy wc-t pucolni,vagy árkot ásni.nem válogatok én sem,csak végre dolgozhatnék..
2012. jan. 31. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!