Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 18 éves srác vagyok, esti...

18 éves srác vagyok, esti suliban végzek idén, szép lassan lemorzsolódtak a barátaim már csak néha-néha haverokkal elmegyek ide oda, hogy tudnák új barátokat találni?

Figyelt kérdés

Ha nappalis suliba járnék könyebb lenne mert egy csomó új osztálytárs ,évfolyam társ stb... de itt az osztálytársaim tök más korosztály.

Járok még sportolni is mielőtt valaki írná de ott se nagyon beszélnek egymással az emberek ,lemennek és csinálják amit kell.

Amúgy nem vagyok az a fajta aki ismeretlenekhez odamegy jó pofizni haverkodni.



2012. okt. 21. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
tanulj tovább. keress albérletet hasonló korúaknak. a kettőt ötvözheted is ha olyan helyen tanulsz tovább ahol koleszban laksz majd.
2012. okt. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jó de az nem ma lesz hanem max egy év múlva
2012. okt. 23. 13:55
 3/6 anonim ***** válasza:
hol laksz?:)
2012. okt. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Budapest
2012. okt. 24. 13:31
 5/6 anonim ***** válasza:
csáó. én is pesten lakom és hasonló helyzetben csak én most költőztem ide. lenne kedved haverkodni?
2012. nov. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

csáó

te írtál nekem üzenetet? visszaírtam közbe.

2012. nov. 12. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!