Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy félénk, visszahúzódó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy félénk, visszahúzódó, önbizalomhiányos, magát csúnyának tartó srác sosem fog szép, vékony, alacsony barátnőt találni igaz?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
ha jófej vagy meg odafigyelő akkor de
2012. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha így állsz hozzá, nem.
2012. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igaz. -.-
2012. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
kevés rá az esély
2012. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Dehogynem! Legjobb barátnők lesztek,az tuti!;)
2012. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát most mit mondjunk? Valószínű! De ha ezen változtatni akarsz,gyúrjál és tanulj.Izmos testtel,kellemes modorral,és egy jó állásból származó biztos pénzalappal már annyi csajod lehet mint a sicc
2012. aug. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2012. aug. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
képet kérni lehet? :D
2012. aug. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Átkozott gyúráson vagyok már mióta, egyszerűen nem tudok izmosodni, de fogyni annál könnyebb!


Csóró vagyok, szegény, szóval itthon olcsón hozok ki mindent, edzéstervem van. Tömegnövelőre nem telik, pedig az segíthetne szerintem az edzés mellett.


Rondának tartom magamat és alacsony is vagyok, meg sovány.

2012. aug. 15. 23:22
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek megvan valahol a párja aki elfogadja. Ha valakinek bejössz külsőleg és belsőleg akkor találhatsz egy lányt, ha ismerkedsz vele, beszélgetek.

Amúgy ha tudsz ilyen lányt aki szép, vékony, alacsony akkor próbálj meg vele beszélgetni, utána hívd el valahová. Azért az meglegyen hogy meg merd szólítani.:)

2012. aug. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!