Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Másnak is ment el már a...

Másnak is ment el már a motiváltsága a dolgokhoz?

Figyelt kérdés
Semmihez sincs kedvem, nem úgy mint rég. Régen mindent élveztem, mindent jó szájízzel hajtottam végre. Ma már semmi kedvem sincs semmihez. Olyan mintha nem is léteznék.Mit kéne tenni, hogy visszatérjen a régi erő ?
2012. okt. 23. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindig a probléma forrását kell keresni! Ért valami szokatlan azóta? Amit régen szerettél csinálni, azt miért szeretted? Vagy lehet, hogy már kinőttél belőle? Igazából ezt csak te tudhatod... Ha már nem szereted a régi dolgokat akkor nagy eséllyel Te változtál. Változtass a dolgaidon is. Keress olyan elfoglaltságot amit szeretsz csinálni. Nyiss az "új" felé! :D
2012. okt. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát, ez normális valahol. az ember mindent megun. ha ugyanazt csinálja folyton kicsit megposhad. tényleg változtass. csinál olyasmit amit még nem.

pl tanulj zenét. kezdj új sportba. tanulj meg programozni. járj el durva techno partikra. alapíts családot. ha azt is meguntad, lépj félre :D

2012. okt. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is így vagyok,de nincs merszem semmi újba belekezdeni...
2013. febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!