Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha összeroppanok a...

Mit tegyek ha összeroppanok a mindennapi kötelező tevékenységek súlya alatt?

Figyelt kérdés

Mostanában az iskolai feladatok teszik ki a napjaimat. De mivel én ezt az egészet teherként fogom fel alig vagyok képes belekezdeni. Így egyre inkább összegyűlik, felhalmozódik a teendő.. és már nem bírom. E miatt érzem magam mindennap szarul, nem érzem már annyira a reményt sem mert csak ez van a fejemben, hogy még ezt is meg kell csinálni még azt is..

Úgy érzem kezdek összeroppanni, nem tudom mit tehetnék, hogy ne így legyen. Azt tudom hogy azon nem nagyon lehet változtatni hogy mennyi a kötelező, de valahogy a fejemben megkönnyíteni csak lehet. Hogy ne érezzem ilyen tragikusan magam minden egyes nap..


2012. okt. 23. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy füzetet, amely jól elfér pl. táskában (én A5 -ös méretet ajánlok) és ebbe írd össze a tennivalókat. Hidd el, sokkal könnyebb, ha átlátod, mi mindent kell megcsinálnod.
2012. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez egy jó ötlet ahhoz hogy átlássam. De igazából fejben tudom tartani a dolgokat. Pont ez a baj, hogy állandóan ezen jár az eszem.. nem pont az a megoldás hogy elvegyem erről a figyelmemet?.. vagy nem is tudom.
2012. okt. 23. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!