Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az az érzés, amit egy "haveri...

Az az érzés, amit egy "haveri beszólás" okoz, vagy csupán, ha elhallak a szavam mellől, az nagyobb fájdalmat okoz, mint amennyi jó érzést egy nagy baráti társaság, normális vagyok egyáltalán?

Figyelt kérdés

ha ilyeneken fennakadok


és mind emlékszem ilyenekre, pl ha 3man vagyunk és ugye a két másik elkezd beszélgetni, ha mondok valamit tuti nem hallják meg, vagy nem egyszer volt olyan, hogy amit ők viccesnek találnak azt én nem, vagy amit én azt meg ők nem..más érdeklődési kör.

van értelme így egyáltalán ápolni a kapcsolataimat, kb totál értelmetlennek találom, már az zavar, ha nem hallja meg az illető amit mondok, elég gyakran előfordul


egy barátom van, de a többi megreked "haver alatti szinten"


mindig ez jár a fejemben, hogy van e így egyáltalán próbálkoznom, akár egy baráti társaságban, akár csajoknál(már volt egy kapcsolatom kb 5 éve), ha sosem lehetek őszinte mellettük mivel ilyen dolgokon fennakadok, ott helyben nem mutatom ki, hogy fáj, de sokszor még évek múlva is emlékszek egy ilyen egyszerű szituációra..:\

szóval, wác dö szolúsön?

19f



2012. okt. 24. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
normális vagy! és van az ember életében ilyen élethelyzet vagy életszakasz amikor ezt éli és tapasztalja meg, hogy nem találja meg a "hangot" más emberekkel. Én se találtam sokáig, de mégis jártam társaságokkal bulizni, beszélgetni....aztán egy pár év múlva kialakult egy olyan stabil társaságom, amiben azt tudom mondani, hogy meghallom a másikat és ők is engem és jó és boldog vagyok :)
2012. okt. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szóval bocs elfelejtettem befejezni, hogy hidd el fogsz találni magad köré megfelelő embereket.
2012. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
érdekes és fura egy érzés lesz:D
2012. okt. 24. 20:52
 4/10 anonim ***** válasza:

Megértelek, ugyanez van velem is :/

Amit tehetsz, amit én is teszek, hogy kerülöm a baráti köröket és igyekszem kettesben eljárni emberekkel :)

2012. okt. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is:(
2012. okt. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jó tudni, hogy nem vagyok egyedül
2012. okt. 27. 21:14
 7/10 anonim ***** válasza:
az ember azt hiszi, hogy egyedül van a problémáival, aztán, amikor rátalál ilyen és egyéb fórumokra, rájön hogy mégsem :) ez már alapjában jó érzés...
2012. okt. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kárörvendők vagyunk XD
2012. nov. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ismerős a szitu csak velem ez egy helyen volt. És a sport csapatomban. Én elmentem egy másikba.
2016. jún. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ott kezdődik a barátod hogy ezeket így elmondod neki is! Másképp csak egy ember a sok közül, aki nem ismer.
2016. jún. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!