Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha valaki így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha valaki így leszólja a párját?

Figyelt kérdés

Fiú létemre nagyon szeretek olvasni,barátnőm a tv nézést részesíti előnyben,sokszor megkérdi,minek olvasok mindig.


Megpróbálkoztam én is egy könyv írással,megmutattam neki,és csak ennyit mondott rá,"szánalmas"

Ez normális megnyilvánulás?

Bírom a kritikákat,meg minden,de ez nem durva egy kicsit?



2012. okt. 22. 13:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Ebbe a világban ez a divat. Hallottam olyat az utcákon hogy egy szerelmes pár fiú tagja le...kvázza a barátnőjét, a lány meg erre csak annyit mondott: kis b...zi. Szóval ez a világ rengeteget változott, de ilyen téren sajnos visszafelé.
2012. okt. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
értem
2012. okt. 22. 13:17
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

de, ez elég durva

nekem úgy tűnik, hogy egy hülye p1csa a barátnőd

2012. okt. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Egyáltalán nem normális megnyilvánulás. Tudja, hogy bánt vele, mégis ezt mondja. Még ha ez is a véleménye, akkor is finomabban kéne előadnia, ha szeretne téged igazán.

21L

2012. okt. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Normális, ha a lány még 7 éves:D Sztem keress érettebbet.
2012. okt. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Én erre csak ennyit válaszoltam volna:..."10 perced van kicuccolni innen."
2012. okt. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Remélem találsz egy műveltebb nőt 16/L
2012. okt. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Körülményektől függ. Ha ő dolgozik, te meg otthon unatkozol és azt hiszed, hogy valami gyenge regénnyel megváltod a világot, akkor még nagyon udvarias volt. Rengeteg írnak, aztán ha kiadják, még veszteséges is. Ha a szüleid gazdagok és egész életetekben ellesztek az örökségből, akkor mindenki úgy szórakozik, ahogy akar és ilyenkor valóban gonosz dolog így leszólni a másikat a hobbijáért.
2012. okt. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Elég gáz a barátnőd. Ha nem tetszik neki a műved, legalább valami építő kritikát mondana.
2012. okt. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

mimeo, szó sincs ilyesmiről

kitalálhatunk még olyan körülményeket, amikor végül is a barátnője reakciója nem számít durvának

(mondjuk tudja, hogy a nő analfabéta, de mégis mindig regényekkel idegesíti)

2012. okt. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!