Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha páran olyan jelzőkkel...

Ha páran olyan jelzőkkel illetnek, ami nekem nagyon bántó és sértő, hogy mondjam el hogy fejezzék be?

Figyelt kérdés
Nem sok problémám van, mert sikerült tekintélyt szereznem az osztályban. De van egy lány aki sportot űz belőle, hogy engem szívasson. Pont akkor mikor a fél iskola hallja. Mondanom sem kell a lány cigány származású mi más lenne... Ha nem lány lenne úgy beverném a száját hogy az hihetetlen. De miért ilyen gonosz? Én mindenkivel a jó viszonyra törekedek, és ha valami segítség kell neki ennek ellenére mindig én vagyok az első aki odamegy hozzá. Adok neki papírt mert nincs füzete, tollat mert az sincs neki. És akkor a saját cuccaimmal dobál engem. Már nagyon idegesítő. A lánnyal hiába beszélek úgy se használ. Van pasija, az osztálytársam és nagyon jó haverom az a gyerek. Szerintetek mondjam neki hogy beszéljen a barátnőével?
2012. okt. 26. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasijával kéne beszélned.Na meg ha dobál a cuccoddal akkor ne adj neki semmit oda.Neked miért kéne segítened rajta ha Ő folyton szívat?
2012. okt. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne adj neki semmit oda. én biztos nem adnék neki semmit, hogyha ezt csinálja!! Ha ezt csinálja, (szivatás) akkor csinálj úgy, mintha tudomást sem vennél róla... Ha éppen barátnőddel vagy, akkor csináljatok úgy mintha nagyon nevetnétek valamin xdd
2012. okt. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha te tekintélyt szereztél az osztályban, akkor biztos képes vagy arra is, hogy beleéld magadat valaki másnak a helyzetébe. Hogy ez a lány kötekszik veled, annak olyasmi oka lehet (talán), hogy úgy érzi, fölötte állsz, leereszkedésnek érzi a segítségnyújtásodat, és idegesíti a tekintélyed. Az a szóhasználat, amivel a származásáról írtál, nem a legkedvezőbb, és rólad magadról rossz képet fest (előttem legalábbis). Szóval a tekintély nem elegendő, ha szeretnek, az sokkal jobb!
2012. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!