Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha választhatnátok melyiket...

Ha választhatnátok melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

...ha ezen tulajdonságok közül csak az egyiket birtokolhatnátok, melyik lenne az?

-a világ legszebb nője/leghelyesebb pasija

-a legokosabb ember a világon

-a világ leggazdagabb embere


2012. okt. 27. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Legokosabb ember!


Okosságból lehetne sok pénzt csinálni.

2012. okt. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Legokosabb.
2012. okt. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Birtokolni? Mármint hogy velem van és sose hagy el? Húúúú... jó kérdés nagyon gondolkozok, hogy a leghelyesebb vagy a leggazdagabb pasi kéne, de szerintem inkább a leggazdagabb! A helyeset mindenki csábítgatná, még bulizni se lehetne vele nyugiban elmenni, legyen inkább a gazdag! De csak ha csurran-cseppen nekem is, ha nem mert olyan spórolós (akit ismerek és gazdag mind az sajnos), akkor inkább a leghelyesebb :D
2012. okt. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A 2. semmiképp, mert így is elég intelligensnek érzem magam. A szépség viszont relatív, így nem lehetnék se én se senki a világ legszebb nője, mert biztos hogy van olyan akinek ez meg az nem tetszene rajtam... Tehát maradt a 3. Ez mind közül a legegyértelműbb, ebbe nem lehet belekötni, a számok azok számok, a leggazdagabb az a leggazdagabb. Áh már el is képzeltem miket vennék magánrepülőt luxusjachtot aztán sokat adományoznék is:D szal alap h a 3.
2012. okt. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
legokosabb, ami most marha jól jönne
2012. okt. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

legokosabb = boldogtalan

leggazdagabb = szinte mindenki csak átb*asz

világ legjobb nője enyém legyen = ok

2012. okt. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6os vagyok.

A világ legszebbje = buta vagy ribanc vagy nem tetszene a stílusa..(+"világ" szépe, a szépség relatív, én pedig nem a többség vagyok, valószínű nekem nem ő lenne a legszebb)

De mivel birtokolnám, ezért el tudnám adni, amitől nem lennék szupergazdag, de lenne egy kis apróm, tehát maradok ennél a választásnál, csak kicsit másképp.

2012. okt. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%

6os


"legokosabb = boldogtalan " ez a legnagyobb hülyeség amit olvastam ezen az oldalon


ha valaki a legokosabba, akkor azt is tudja hogyan lehet boldog. Amúgy meg nem mindenkinek a nő meg a párkapcsolat az egyetlen boldogság az életében.

2012. okt. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

gazdag

annyi eszem van hogy ne verjenek át annyira

abból feltudnám tuningoltatni magam

kinek van kedve okosnak lenni így is azt érzem ,hogy hülyékkel vagyok körülvéve sokszor úgy meg még joggal gondolhatnám ezt és nem akarok magányos lenni

2013. okt. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Leggazdagabb... Ha okos vagy, se biztos, hogy gazdag leszel.
2014. jan. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!