Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetséges a vízen járni?

Lehetséges a vízen járni?

Figyelt kérdés

Először a bűvész srác, Dynamo műsorában láttam, majd Youtube -on a kommenteket olvasgatva rábukkantam egy videó linkjére, amelyben elmagyarázzák, mi a trükk lényege, hogyan kivitelezhető, de sajnos nem vagyok valami pro angolból. Valaki lefordítaná kérem? Nem hosszú. :)


http://www.youtube.com/watch?v=spNsoxqTR8s



2012. okt. 27. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A videóban fa deszkák vannak a vízben, amit te nem látsz az adott videó szögből.


Dinamo valószínű plexit használt, vagy bármi mást, egyre megy. Megcsinálta már Chris Angel is medencében, beépített közönséggel, és még kismillióan... lejárt ócska trükk.


Válaszolva. Nem, nem lehetséges.

2012. okt. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dynamo trükkjeid ne nyeld már be ennyire. Ne is haragudj, de tvben, felvételről megy az egész, fizetett közönséggel valószínűleg, kameratrükkökkel, vágásokkal... Ne legyél már ennyire naív.
2012. okt. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
a legutóbbi ember akinek sikerült Jézus néven vált ismertté, valószínűleg miatta találták fel a zuhanyzást.
2012. okt. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!