Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy legyen több önbizalmam,...

Hogy legyen több önbizalmam, ha a környezetem és a cselekedeteim is folyton azt bizonyítják hogy csak rossz tudok lenni?

Figyelt kérdés

Ha segíteni akarok valamiben, folyton elrontom és csak bajt csinálok. Mindig.Ha nem segítek, lusta vagyok.

Egyfolytában lerondáz és leszerencsétlenez anyán kìvül mindenki. És az a baj hogy igazuk van. Most meséljem be magamnak hogy jó vagyokmikor nem is? Vagy hogy lehet ezzel valamit tenni?

17/L


2012. okt. 28. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha igazuk van, akkor mi a probléma? Na de én kétlem, hogy igazuk lenne. Bizonyítsd be, hogy tévednek! :)
2012. okt. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azért baj mert így rosszul érzemmagam...
2012. okt. 28. 21:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első válasznak a végét nézd, az a lényeg. Bizonyítsd, hogy nincs igaza annak, aki szerint ronda vagy, meg szerencsétlen, meg lusta. Nem vagy az. Ezt hidd el, és tényleg jobban fognak menni a dolgok.
2012. okt. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!