Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Itt az őszi szünet én meg...

Itt az őszi szünet én meg itthon ücsörgök. Kivel mozdulhatnék ki?

Figyelt kérdés

Van 1-2 barátnőm, de mindegyiknek mással van programa, és engem sohasem hívnak sehova... Szoktam unszolni őket, hogy jöjjenek el velem, de mindegyik azt mondja, hogy ma nem érnek rá, elfoglaltak stb. Már arra is gondoltam, hogy kimegyek fotózni a közelbe, de az is csak akkor lenne érdekes, ha valakivel. Valami ötlet, hogy hogyan szerezhetnék életvidám, nem puding barátokat? :D (Akik még hébe-hóba rá is érnek)

15/L



2012. okt. 30. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
hol laksz? :-)
2012. okt. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Baranya megye :D
2012. okt. 30. 13:35
 3/5 anonim válasza:
a fotózás nagyon jó ötlet! :) 16 éves vagyok, hobbim a fotózás, és élvezek egyedül lenni, mert akkor senki nem szól bele abba, hogy mit és hogyan fotózok. vigyél fülhallgatót, akkor el tudod terelni a figyelmed az egyedüllétről, és még inspirációt is adhat :)
2012. okt. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha gondolod lenézhetek hozzád kocsival! Lenne kedved?

18/F

2012. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a felajánlást, de bátorkodtam kimerészkedni a belvárosba, és elkattintani néhány képet:) Még össze is futottam egy-két ismerőssel, szóval jól is sült ki:D
2012. okt. 30. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!