Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A 20. szülinapom úgy telt,...

A 20. szülinapom úgy telt, hogy itthon ültem, egyedül. Ha valami, ez nem azt jelzi, hogy mennyire elcsesztem az életemet?

Figyelt kérdés

Eredetileg bulit akartam szervezni, de ketten a legjobb barátaim közül nem voltak elérhetőek, egy másik baráti társaságomról nem tudtam, mi van velük, mert még olyat se tudtunk megszervezni, amit fél éve szervezett az egyikük... egy másik valakivel meg összevesztem... valahogy nem volt kedvem bulit szervezni, de mással is el voltam foglalva.

Viszont annyira jólesett volna, ha valaki csinál nekem valami meglepetést... de ilyen életemben nem volt. És utálok belegondolni, hogy szinte minden ismerősömnek csináltak már. Egy barátom mondta, hogy XY (aki nekem is barátom) most lesz 20 éves, és lehet, hogy csinálni fog neki valamit, mert még a végén úgy telik el neki, hogy otthon ül... "Aha" - mondtam - "pont, mint nekem." ... Ennyit én miért nem érdemlek meg, hogy a 20.-ra valaki gondoljon rám és szervezzen valamit? Tavaly pl. beteg voltam itthon és két barátom eljött gyalog, tök jól esett!


2012. aug. 30. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem nem szoktak bulit szervezni, hanem elmegyünk valahová olyankor ha szülinap van, de attól h nem csinálnak bulit még szeretnek stb, legalábbis én így fogom fel, ez a buliszervezés nálunk annyira nem divat, ne vedd a lelkedre.
2012. aug. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen szülinapom, és annyira bánkódtam. aztán rájöttem, hogy legközelebb nem várok a "meglepetésre", hanem majd én megszervezek mindent. És úgy is tettem. Meghívtam a barátaimat: szülinapom lesz, gyertek el. Készítettem tortát, stb. Szóval ez a tanulság.
2012. aug. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudod ez a korral jár...

Nekem kb 23 éves koromig elég rnedesen részegre ittam magam ilyenkor.vagy barátokkal vagy nélkülük.De hogy őszinte legyek az ideit is melóhelyen töltöttem,azért egy üveg sert becsaptam.A barátokkal is nehezen lehet összehozni mert mindenki másként dolgozik és máshol és nem egy településen lakunk....Amúgy neked sem muszály otthon ülnöd és várnod hogy a sültgalamb a szádba repüljön.

2012. aug. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is pont ez a problémám. Idén töltöm a 16ot és félek hogy nem lesz kit elhivnom mert nemigen vannak barátaim, csak egy pár alvilági ismerősöm, azok meg el se jönnének. És az elmult 2-3 évben se tartottam szülinapi bulit. Talán legközelebb egymást kéne meghívnunk...:D
2012. aug. 31. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!