Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet hogy lesz még munka...

Lehet hogy lesz még munka ebben az életben? Megőrültem?

Figyelt kérdés
én már azon gondolkozom hogy nincs értelme az életnek sajnálok magamra még ezer forintot is 22 éves vagyok már egy fél éve nincs munkám.jelentem borsodi vagyok!van barátnőm 2 éve tudom hogy van aki ezek miatt hülyének néz de kezdek azon gondolkozni hogy meg kéne magam ölni.

2012. okt. 30. 16:42
 1/6 anonim válasza:
19%
te örült vagy?Istenben és Ő hozzá imádkozz és minden jobb lesz
2012. okt. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi tart vissza?
2012. okt. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak te!
2012. okt. 31. 14:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Normális nem vagy, az fix. Ennél sokkal de sokkal nagyobb terheket cipelnek emberek. Az öngyilkosság gondolata nem játék, fordulj pszichiáterhez. Létezik ingyenes segítség akkor is, ha nincs TB-d. Még nagyon fiatal vagy.

Állást találni -pláne Borsodban- nem egyszerű mutatvány, de meki, tesco, konyhai munka mindig van, add lejjebb az igényeidet és ne add fel az álláskeresést. Sok sikert!

2012. okt. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
tanulj valamit, tanulj nyelvet internetről, könyvből, ahogy tudsz. pályázz meg valami ösztöndíjat. pályázz meg egy állást máshol, és költözz el. vannak bentlakásos állások is. nehogy emiatt öngyilkos legyél, mikor mások napi három marék rizsből élnek, és kitartanak. térjél észhez.
2012. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én? még csak nem is ismerlek..
2012. nov. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!