Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Te mivel vezeted le a stresszt?

Te mivel vezeted le a stresszt?

Figyelt kérdés

Sok ember a cigivel,alkohollal, sporttal esetleg közösüléssel vezeti le a stresszt. Nos,én ezeket mind kipróbáltam de a cigit alkoholt nem kívánom,a többi meg mintha lefárasztana.


Kíváncsi vagyok kinek mi vált be.



2012. nov. 2. 03:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyanígy érzek ahogy te. :) Nos, én kerülöm a stresszt, az a legegyszerűbb számomra. De ha mégis jön akkor 1-1 xanax és peace van ;)
2012. nov. 2. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Relikvia ***** válasza:
Probalj pc gameket ....vagy haverokall lazulgatni ...engem a cigi nyugtatt meg de en betegesen szeretem a cigit xD vagy probald ki a mariakat az.mindenkit meg nyuvtatt kivetel.nelkul s ra sem kell.szoknih h hasson :)) Respect
2012. nov. 2. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én PC game-kkel, illetve sport, haverokkal bandázás, pia, illetve azzal, hogy veretős zenét hallgatok amikor ideges vagyok. :D
2012. nov. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs stressz az életemben, szóval nem kell mit levezetni.
2012. nov. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sx44 pszichopatának tartod magad? :) Aranyos vagy. Vagy csak léhűtő életet élsz és tudatosan kerülöd a stresszes helyzeteket?
2012. nov. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt mondod, hogy aki nem stresszel semmin az pszichopata? Mert akkor kezdek félni...
2012. nov. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

15:13


Miért lennék pszico azért mert nem stresszelek? Nem kerülöm a stresszes helyzeteket, csak míg te lerágod a körmödet egy pitiáner dolog miatt, addig én megcsinálom 3x. A stresszre fordított energiámat arra használom hogy megoldjam, és maximálisan, saját tudásomhoz és teljesítményemhez képest elvégezzem. Így nincs min stresszelni. Amire meg nem vagyok kihatással, vagy behatással azokkal nem foglalkozom, Viselkedem szituáció függően, azaz rögtönzök. Ennyi a nyitja.

2012. nov. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
thc
2012. nov. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mikor rám jön végig gondolom magamban és veszek egy mély levegőt :D
2012. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egy forró fürdő segíthet :)
2012. nov. 3. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!