Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, teljesen...

Mit csináljak, teljesen padlón vagyok?

Figyelt kérdés
Osztálytalálkozónk lesz,megnézegettem a volt osztálytársaim fotóit az egyik közösségi oldalon.Mindenki szépen él,munkája van,rendezett körülmények.Nekem nincs munkám,albiban lakom,nyakig eladósodva és kilátásom sincs arra,hogy valami értelmes munkát találjak.(kisváros az alföldön)Már most gyomorgörcsöm van,mit fogok mondani,mikor el kell mondani,ki mit csinál.Mondjam,hogy állami léhűtő vagyok?egy félresiklott karriert tudok felmutatni.Elszegényedtem,ülök a hidegben,mert fűtést nem kapcsolok be.Tudom,kapjam össze magam,ne siránkozzak.De meguntam,nincs kedvem felállni.Kilátástalan az egész életem.Senkinek nem tudok panaszkodni,senki vállán nem tudom magam kisírni,mert egy olyan barátom nincs,aki mellém állna.Konkrétan egy barátom sincs.
2012. nov. 4. 08:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán pont ez lesz az értelme az osztálytalálkozónak, hogy kipanaszkodod magad, ezáltal lehiggadsz, sőt, lehet lesz olyan ismerősöd, aki be tud protezsálni valahová.


Fel a fejjel!

2012. nov. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Én a helyedben nem mennék el,nem kötelező.Ha ennyire rágörcsölsz nem fogod jól érezni magad.
2012. nov. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 schocko ***** válasza:
33%
Nem kell elmenni, úgy sem lesz ott mindenki, majd legközelebb elmész amikor már jobb lesz a helyzet...az a rosszabb, h nincs barátja az embernek...az országból el kell menni Németországba vagy Norvégiába...ésszel élni s nem az adósságokat halmozni...meg dolgozni kell, aki akar dolgozni, annak van munkája bárhol, aki meg semmirekellő, annak sehol sem jó.
2012. nov. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

kedves 3!nem érzem magam semmirekellőnek.elvégeztem rengeteg iskolát,tanfolyamot és még arra sem méltatnak,hogy behívjanak állásinterjúra.ahová meg behívnának,ott minimális pénzt adnak,útiköltségtérítés nélkül.hogy menjek el dolgozni,ha marad 5000 ft a zsebemben a bérlet megvásárlása után,hajnal 1/4 6-tól este 7-ig úton lennék.mit csináljak a gyerekemmel?hová tegyem?nem vagyok semmirekellő,eddig világ életemben dolgoztam,15 éves korom óta dolgozom.szégyellheted magad,hogy nem ismerve lesemmirekellőzöl.

többieknek köszönöm a választ!

2012. nov. 4. 10:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Milyen végzettséged van, milyen munkát keresel? Mit teszel érte?

Szociálisan nyitsz mások felé?


A válaszok ismeretében jobban tudnánk segíteni. Gondolom azzal nem jutsz előrébb, ha mindenki hátbavereget, hogy "sz@r helyzet, öregem".

2012. nov. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 schocko ***** válasza:
Nem kell a szakmában dolgozni, azt kell csinálni amit lehet, amiért fizetnek. Ha külföldre megy az ember, ott is eleinte általában azt csinálja ami adódik...a semmirekellőséget nem kell az embernek magára vennie, nem is úgy gondoltam.
2012. nov. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igazából bármit elvállalnék,ha kellenék.de nem kellek.
2012. nov. 4. 16:17
 8/9 anonim ***** válasza:

hanyadik osztálytalálkozó ez? Suli után az első?


Nálunk azzal telt hogy 8 lány és 2 fiú mesélt a 18 gyerekéről, ezzel el is ment röpke 6,5 óra, közben telekajáltam magam ingyen, és meg se szólaltam. Pedig nekem jobb életem van, de hát le se lehetett őket lőni..

2012. nov. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én se mentem el, pedig volt melóm. Felesleges dolog, ott a FB, tartom akivel kell a kapcsolatot. :)
2012. nov. 9. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!